Hannah Ann Sluss, Ebeveynlerinin Erkek Arkadaşı Jake Funk Hakkında Ne Düşündüğünü Açıkladı


Touchdown, ebeveynler onaylıyor!

Bekâr sezon 24 Hannah Ann Sluss’un fotoğrafı.Los Angeles Rams ile ilişkisini doğrulayan jake funk Şubat ayında E anlattı! Ailelerinin birbirleriyle tanıştığına dair haberler.

“Anne babasıyla tanıştım” dedi. “Sonra gelecek hafta, ailem Tennessee’den geldi. California’ya gittiler ve onunla ve ardından ailesiyle aynı gün içinde tanıştılar, bu gerçekten eğlenceliydi.”

Devam etti, “Ona tapıyorlar. Bana çok uygun olduğunu düşünüyorlar.”

25 yaşındaki Sluss, 24 yaşındaki Funk’ın bu yaz Tennessee’ye memleket ziyaretinde kendisine katılmaya hazır olduğunu söyledi. Kendisinin “eğlenceli olacak bir ülkede yetiştirilmesini” göreceğini söyledi.

Sluss, kendisinin ve Funk’ın “gelecek için ortak bir vizyon” paylaştıklarını belirterek, “Onunla ilgili hiçbir şeyi değiştirmek istemiyorum. Yani, o benim en iyi arkadaşım ve sadece birbirimizin yanında olmaktan gerçekten zevk alıyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327496/bachelor-nation-s-hannah-ann-sluss-reveals-what-her-parents-think-of-her-boyfriend-jake-funk?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir