Hangi Ultimatum Star, Cast Grup Sohbetinde Yok?


Kısa cevap: Chris Coelensorumlu Kinetic Content CEO’su Aşk Kördür, İlk Görüşte Evlenir ve şimdi ültimatomrealite flört serisine sadece süper.

Coelen, E’ye “İlişki alanını seviyoruz” dedi. Haberler. “Bu şovların gerçekten ilişkilendirilebilir ve gerçekten çekici ve şovda olanın ötesinde çok gerçek olduğu fikri, tüm bunlar bu türde prodüksiyon konusunda çok çekici.”

Şimdi uzun cevap için. Elbette, konsept aşırı gelebilir – üç hafta boyunca, siz ve önemli eşiniz, çekimlerin son kısmı için tekrar bir araya gelmeden önce, evlilik hayatına bir göz atmak için başka bir çiftten başka biriyle yaşayacaksınız – ama aslında bu Big C: taahhüdüyle karşı karşıya kalan birçok izleyici için fazlasıyla ilişkilendirilebilir bir durum.

Coelen, “Bakın, bir ültimatom çok ilişkilendirilebilir bir şeydir ve çiftlerin kendilerini içinde buldukları durum çok ilişkilendirilebilir” dedi. “Bence her insan, kesinlikle oldum, her insan bir süredir bir ilişki içinde olduğunuz ve birinizin veya partnerinizin evlenmeye hazır olduğu ve diğerinin o kadar emin olmadığı bir durumdaydı. O kadar emin olmayan bendim. Ya da bu durumda olan insanları tanıyorsunuz ve bazen insanlar bir cevap istiyorlarmış gibi hissediyorlar.”

Deney, tereddüt eden partneri evliliği ertelemek için bahanelerini değerlendirmeye zorlarken, Coelen günün sonunda, “Bu, hayatımın geri kalanında sana bağlanmaya istekli miyim? Dürtüsel ve ilişkilendirilebilir bir fikir, hepsi evlenmeyi ciddi şekilde düşünen ve uzun vadede ilişkilerini potansiyel olarak sorgulayan bir grup çifti bir araya getirip, düşündükleri şeylere dayanarak birbirlerini seçmelerine izin vermek gibi hissettik. geleceklerinde isteyebilirler, bu farklı bir olası gelecekte gerçekten ilginç bir pencere olacak.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326968/you-won-t-believe-the-one-the-ultimatum-star-who-is-not-in-the-cast-group-chat?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın