Hangi Shondaland Alum’un Grey’s Anatomy’ye Gideceğini Öğrenin


Roma Flynn Shondaland’ın bir bölümünden diğerine taşınıyor!

Dizinin 4., 5. ve 6. sezonlarında Sam Keating’in oğlu Gabriel Maddox’u canlandıran Flynn. Shonda RhimesCinayetten Nasıl Kurtulursun şimdi Gray Sloan Memorial Hastanesi’ne gidiyor, Çeşitlilik raporlar. Oyuncu, Winston’ın kardeşi olan yeni yinelenen karakter Wendell Ndugu olarak 31 Mart’taki bölümde küçük ekranlarımızı süsleyecek (Anthony Tepesi).

ABC’nin açıklamasına göre Wendell, “yaramaz bir mizah anlayışına sahip tipik bir küçük kardeş”. Hastanedeki doktor sıkıntısının kriz aşamasına girdiği bir zamanda, “Bir tıbbi teknoloji şirketindeki yeni satış temsilcisi rolüyle Winston’ı etkilemeyi umuyor”, Çeşitlilik raporlar.

Oyuncu seçimi haberi ilk açıklandığında 30 yaşındaki oyuncunun hayranları büyük heyecan yaşadı.

Bir kullanıcı Twitter’da “Birden izliyor olacağım” dedi. Bir başkası heyecanla “ROME FLYNN GRAYS ANATOMY’E KATILIYOR BU BİR TATBİKAT DEĞİL” diye tweet attı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1325090/this-how-to-get-away-with-murder-alum-is-heading-to-grey-s-anatomy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın