Hangi Kara Liste Karakterinin Sonunda Geri Döndüğünü Öğrenin


sonuncusunu gördüğünü düşün Mozhan Marnò üzerinde Kara liste? Tekrar düşün.

E! Haberler, uzun süredir devam eden dizinin 6 Mayıs Cuma günü konuk olarak Mossad ajanı haline gelen FBI ajanı Samar Navabi olarak eski oyuncu kadrosunun geri döneceğini yalnızca ortaya çıkarabilir. NBC drama.

Gösterinin ikinci sezonunda tanıtılan, hayranlar Marnò’yu en son altıncı sezonda gördü, çünkü Samar, Mossad’ın kafasına bir hedef koymasından sonra hayatı için kaçarken, vasküler demans teşhisini teşkilata bir sorumluluk olarak gördü.

Red’in yardımıyla—oynadığı James Spader– bir uçağa bindi, nişanlısını ve diğer Redding Görev Gücü üyesi Aram Mojtabai’yi bırakarak bilinmeyene doğru yola çıktı. Emir Arison— arkada ve o zamandan beri görülmedi.

Hayranlar, Marnò’nun karakterinin nasıl ve neden geri döneceğini görmek için izlemek zorunda kalacak olsa da, “Ayı Maskesi” başlıklı bölüm, Aram’ın “son baskıların ağırlığını hissettikten” sonra “sıra dışı bir çıkış noktası” haline geldiğini görecek.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327389/find-out-which-beloved-the-blacklist-character-is-finally-returning?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir