Hande Yener rüzgarı! Kostümü geceye damga vurdu…

Yener, yine gösterişli bir sahne kostümü seçti. Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Thierry Mugler tasarım tayt ve body ile sahneye çıkan Yener, “2022 ’de daha da hoş işler yapacağım. Enerjim fazla yüksek” diye konuştu.

Sahne öncesi basın mensuplarına açıklamalarda yer alan Yener, rapçi Tepki ile yapacakları ikinci şarkının da müjdesini verdi. Ressam, şu ifadeleri kullandı:

Hande Yener rüzgarı Kostümü geceye damga vurdu...

“HOŞ İŞLER YAPACAĞIM”

“2022’de daha da güzel işler yapacağım. Enerjim çok yüksek. ‘Olmazsan Olmaz’ bana yeni bir kan getirdi. Başarılı birilerin sektörde bulmak fazla zor lakin benim dek disiplinli birini daha buldum…”

“Tepki ile çalışmaya devam edeceğiz. Sanat camiasında bağlı yanlamasına varmak çok baskı ama şirketlerde bıkkınlık çıkarmadı. Acilen ikinci şarkımızı çıkaracağız.”

Sanatçılar arasında başarıların görmezden gelindiğini söyleyen Yener, “Bugün Edis’i tebrik ettim. Zirvedekiler listesinde birinci olmuş. Çalışan kazanır. Biz de fazla çalışıyoruz. 2021’de fazla pozitif konsere gittim. 2022’ye hoş bir şampiyonlukla giriyoruz” dedi.

Hande Yener rüzgarı Kostümü geceye damga vurdu...

“DİKKATLİ OLMAYA ÇALIŞIYORUM”

Gecenin DJ’liğini oğlu Çağın Kuluçoğlu üstlenirken Hande Yener, sahnede kendisine eşlik eden iki dansçısının koronavirüse yakalandığını açıkladı. Dansçıları olmadan sahneye çıkan başarılı popçu, “Koronavirüsten korunmak için daima dikkatli olmaya çalışıyorum” diye konuştu.

Sahneye cesur kıyafetiyle çıkan Hande Yener için hayranların, “Hande cesaretine hayranız” sesleri yükseldi. Yener ise bu seslere karşılıksız kalmayıp, “Ben cesur yüreğim” diyerek, kahkaha attı.

Rüya şarkısında Yener, sahneye kendisini yalnız bırakmayan modacı Hakan Akkaya’yı çağırdı. Konser her tarafında bitmeyen enerjisiyle kesintisiz dans eden Yener, hoş fiziğini ön plana çıkaran bir sahne kostümü seçti.

Sahne performansı boyunca tüm hit şarkılarını seslendiren hoş sanatçının kıyafeti büyük alkış topladı. Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Thierry Mugler’in özel tasarım taytı 587 Euro (7 bin 300 TL) ve body 500 Euro (6 bin 250 TL).

Gözden Kaçmasın

İkimiz de işimize âşığız, bizimki çok güzel bir çarpışma oldu‘İkimiz de işimize âşığız, bizimki çok güzel bir çarpışma oldu’#HANDE YENER#TEPKİÜnlü isimler yılbaşında nerede sahne alıyorÜnlü isimler yılbaşında nerede sahne alıyor?#YILBAŞI#DEMET AKALIN

 

 

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir