Hamile Sophie Turner, Joe Jonas’lı Bebek No. 2’deki Sessizliğini Bozdu


İzlemek: Sophie Turner ve Joe Jonas 2 Nolu Bebek Bekliyor

sophie turner anne hayatı için enayi.

Annesini aylarca konu üzerinde tuttuktan sonra, hamile oyuncu nihayet ikinci çocuğunu kocasından beklediğini açıkladı. Joe Jonas.

“Aileyi genişleteceğimiz için çok heyecanlıyız” dedi. Elle İngiltere Haziran 2022 olarak kapak yıldızı. “Bu gelmiş geçmiş en iyi nimettir.”

2016’dan beri flört eden ve kısa süre önce üçüncü evlilik yıldönümlerini kutlayan çift, şimdiden anne baba kız Willa JonesTemmuz 2020’de karşıladıkları kişi.

“Hayat benim için bununla ilgili – gelecek nesli yetiştirmek, diye devam etti. Hayattaki en güzel şey kızımın güçlendiğini görmek.”

Mart ayında kaynaklar doğruladı E! olduğu haberi Game of Thrones 26 yaşındaki şapel ve 32 yaşındaki şarkıcı başka bir bebek bekliyordu, ancak çift haberler hakkında yorum yapmamayı tercih etti.

Bunun yerine, Sophie son birkaç aydır kıyafetlerinin konuşmasına izin verdi. Çarpıcı vitrin toplulukları dahil bir ekin üst ve alçak pantolon Los Angeles’ta bir öğleden sonra gezintisi ve Vanity Fair Oscar partisi kırmızı halısında çarpıcı bir kırmızı pileli peplum-bel gece elbisesi sırasında.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329555/pregnant-sophie-turner-breaks-her-silence-on-expecting-baby-no-2-with-joe-jonas?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın