Hamile Sharna Burgess Sıcak Pembe Bikiniyle Büyüyen Bebek Kabarıklığını Gösterdi – Hollywood Life


Sharna Burgess


Galeriyi görüntüle

Sharna Burgess hamile olabilir, ama yine de bikini vücudu hazır! bu Yıldızlarla Dans dansçı büyüyen bebek yumruğunu paylaştı onun Instagramı 18 Nisan’da, sadece sıcak pembe bir bikiniye geçmek için terler içinde durduğu sevimli bir video yayınladı. Kullanıcıları “kendini bol giysiler ve ardından bikiniyle göstermeye” hazırlayan TikTok yarışmasında Sharna, kameraya bej bir NASA kapüşonlusu ve kahverengi bol eşofman giyerek baktı. Video daha sonra sıcak pembe bikinili onu kesti, kameraya gülümseyip gülerken sürekli büyüyen karnını ovmak için yana döndü.

36 yaşındaki erkek arkadaşı, Brian Austin Yeşil, 48, 4 Şubat’taki haberi dünyayla paylaştığından beri hamileliklerinin tadını çıkarıyorlar. Profesyonellere yakın bir kaynak. dansçı ÖZEL anlattı HollywoodYaşam 17 Şubat’ta, özellikle babasını trajik bir şekilde kaybettikten sonra bu çocuğu bir “nimet” ve “hediye” olarak gördüğünü söyledi. Özellikle kendi çocuklarına sahip olmak için sabırsızlanıyor. 90210 aktör, oğullarını büyüttüğünü izledikten sonra.

Sharna Burgess
Sharna Burgess (Sara Jaye Weiss/Shutterstock).

İçeriden biri, “Sharna, çocuk sahibi olmak ve anne olmak istediğini her zaman biliyordu,” diye ekledi. Çocuklara kesinlikle bayılıyor ve Brian’ın onlarla birlikte ne kadar harika bir baba olduğunu görmeyi çok seviyor. Kendisini bu kadar şanslı hissetmesinin nedenlerinden biri de bu, çünkü onun çocukları için ne kadar harika bir rol model olacağını biliyor.” Şimdiye kadar hamileliği iyi gidiyor ve dansçı “bu sürecin her anını seviyor ve ailesiyle bir sonraki bölüme başlamak için sabırsızlanıyor.”

Brian, Sharna’dan bir bebek sahibi olacağı için aynı derecede heyecanlıdır. İkinci bir kaynak, aktörün dağılmasının ardından “mücadele ettiğini” açıkladı. megan tilki ve onun tutkulu ilişkisi Makineli Tüfek Kelly (bu ikisi nişanlanarak önemli bir dönüm noktası da aldı). Brian, Sharna’yı bulduğuna göre, “onun dünyasında böyle bir ışık açtı” ve onu karanlık bir yerden çıkardı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/sharna-burgess-baby-bump-pink-bikini-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir