Hamile Sharna Burgess Seksi Hamile Fotoğrafı İçin Tüm çıplaklığı – Hollywood Life


Sharna Burgess


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Sharna Burgessonunla birlikte 37 haftalık olan ve Brian Austin Yeşil‘ın bebeği, yeni hamile fotoğrafı için her şeyi ortaya çıkardı. Profesyonel dansçı muhteşem bir hamile çekimi paylaştı (görüldüğü gibi). burada) 21 Haziran’da 37. doğum gününde Instagram sayfasında tamamen çıplak bir şekilde yan poz verdi. Bununla birlikte, anne adayı uzun ve duygusal bir başlık yazdı. “Bugün son 5 yılımı düşündüm. Duygusal bir dipten, kendimi görme ve tanıma, kendimi sevme ve ne istediğimi ve neye ihtiyacım olduğunu bilme yolculuğuma başlamaya. Bugüne kadar… hayal ettiğim her şeye ve daha fazlasına sahip olmak” diye yazdı. “Hayat, yaşadığım bu hayat, kiminle ve içimde büyüyen hayat hep orada beni bekliyordu, buna hazır olmamı bekliyordu.”

Avustralyalı daha sonra yaşamın zamanlamasını ve her şeyin olması gerektiği gibi nasıl ilerlediğini tartışmaya devam etti. “Her şey olması gerektiği gibi olur. Her seçim, her düşüş ve her zafer. Her gönül yarası ve her nimet,” dedi kendinden emin bir şekilde. “Bu gezegende geçirdiğim 37 yılla ilgili hiçbir şeyi değiştirmezdim. İyi kötü ve çirkinin hepsi beni buraya, gerçek yürekten neşeye ve koşulsuz sevgiye götürüyor. İhtiyacım olan her şeye sahibim ama yine de gelecek çok şey olduğunu biliyorum.”

Sharna Burgess
Sharna Burgess büyüyen bebek yumruğunu kot pantolon ve ekose bir bluzla sergiliyor (Fotoğraf: John Salangsang/Shutterstock)

Sharna ilk çocuğuna ve Brian’ın beşinci çocuğuna hamile. bu Beverly Tepeleri, 90210 şap hisseleri Nuh, 9, Bodhi8 ve Seyahat5, eski ile megan tilki ve Kassius Marcil-Yeşil20, eski ile Vanessa Marcil. 2020’nin sonlarında bir araya geldikten sonra çıkmaya başlayan çift, Yıldızlarla Dans, Şubat ayında Sharna’nın büyüyen şişkinliği tam ekranda olan bikinili bir fotoğrafıyla hamileliklerini duyurdular. Tatlı resim, Brian’ın ve çocuklarının ellerinin yumruyu kucakladığını gösteriyordu. “Ve birden dünyam asla eskisi gibi olmayacaktı. Sonsuza dek daha büyük, sonsuza dek genişlemiş ve daha derin. Sonsuza dek bol ve koşulsuz” yazdı Instagram çekiminin altında, bitiş tarihini de 4 Temmuz olarak ilan etti.

Sharna Burgess ve Brian Austin Green
Sharna Burgess ve Brian Austin Green, Sharna’nın bebek yumruğunu ekranda görmek için ayak işlerini yürütüyor (Fotoğraf: MEGA)

Çifte yakın bir kaynağa göre, Sharna’nın düşünceli paylaşımı, Brian’la birlikte kutladığı Babalar Günü’nden sadece iki gün sonra geldi. İçeriden biri, “Brian Babalar Günü için erkek çocuklara sahip olacak ve Sharna da büyük ihtimalle eşlik edecek ve birlikte ailece zaman geçirecek” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Brian çok büyük bir destek sistemi oldu ve bu yüzden Sharna onu Babalar Günü’nde kutlamak istiyor. Oğlanları olacak ve birlikte güzel bir hafta sonu geçirecekler.” Sharna “gerçekten patlamaya hazır olduğundan beri son zamanlarda pek dışarı çıkmak istemiyor” olduğu için kutlamaların mütevazı olacağını eklediler.

Babalar Günü ile Sharna’nın 37. doğum günü arasında, mutlu çift için kesinlikle heyecan verici birkaç gün oldu!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/pregnant-sharna-burgess-maternity-photo/

Yorum yapın

SMM Panel