Hamile Rumer Willis’in Annesi Demi Moore ile Bebek Duşu İçinde


Söylentiler doğrudur: Rumer Willis hamileliğinin şerefine sevgi yağmuruna tutuluyor.

Erkek arkadaşıyla ilk çocuğunu bekleyen Rumer Derek Richard Thomasbu özel dönüm noktasını hafta sonu Los Angeles’ta düzenlenen bir baby shower ile kutladı.

Ailesiyle kulübe benzeri bir mekanda poz verirken ve bitkilerle çevrili ahşap açık hava güvertesinin yanında vakit geçirirken resmedildi. Özel gün için, Rumer beyaz, omuzları açık bir elbise giyerken, Derek siyah pantolonla eşleştirilmiş krem ​​renkli, düğmeli bir gömlek giymişti.

Etkinliği Rumer’in annesi organize etti. Demi Moore ve kız kardeşleri Tallulah Willis29 ve izci willis31 ve babamın da dahil olduğu konuklar katıldı Bruce Williskarısı, Emma Heming Willis ve kızları Mabel10 ve Evelyn8, göre İnsanlar.

Etkinlik sadece Rumer’in hamileliğini kutlamak için bir fırsat sağlamakla kalmadı, aynı zamanda gecede Rumer ve Derek’ten bir performans da gördü.

Oyuncunun bebek partisi, çiftin siyah beyaz bir fotoğrafını paylaşarak bebek beklediklerini duyurmasından yaklaşık üç ay sonra geliyor. Derek bebeğinin poposunu öpüyor ilgili Instagram profillerine.

O zamandan beri Rumer, ailesiyle birlikte hamilelik yolculuğuna daha fazla göz attı. Aralık ayında Demi, 34 yaşındaki doktor randevusu sırasında bir ultrason makinesinin yanında yatarken, Scout ve Tallulah’ın bir fotoğrafını yayınladı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368034/inside-pregnant-rumer-willis'-baby-shower-with-demi-moore-emma-heming-and-sisters?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir