Hamile Rumer Willis, LA Gezisi Sırasında Büyüyen Bebek Yumruğunu Gösteriyor


Rumer Willis bu tüylü aksesuarla zaten anne modunda.

bu Rehin aktris, Los Angeles’ta bir egzersiz sınıfının dışında, iki parçalı bir sette bebek yumruğunu gösterirken fotoğraflandı. 23 Ocak gezisi, o ve erkek arkadaşının peşine düşer Derek Richard Thomas 2023’te birlikte ilk çocuklarını beklediklerini açıkladı.

Gezi için, ebeveynleri olan Rumer Demi Moore ve Bruce Willis– kısa kollu düğmeli kırpılmış bir egzersiz üstünün yanı sıra tozluk ve beyaz sandaletler giymişti. Görünümü minimal mücevherler ve kahverengi bir çanta ile eşleştirdi ve doldurulmuş bir hayvan taşırken görülüyor.

Rumer, Aralık ayında hamilelik haberlerini ilk kez paylaştığında, Instagram’da Derek’in bebeğinin yumruğunu öptüğü bir fotoğraf paylaştı.

Demi, kızının Instagram fotoğrafını “Ateşli çılgın büyükanne çağıma giriyorum” başlığıyla paylaştı. İzci LaRue Willis “Kendimi çok iyi hissediyorum. Ne keyifli, zorlu bir lansman partisi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362565/pregnant-rumer-willis-shows-off-growing-baby-bump-during-l.a.-outing?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir