Hamile Rihanna’nın Beyninde Şirinler Var: Rolünün Tüm Detayları


Bu son haber mavi-tiful.

Rihanna ve dizisinde Şirine olarak rol alacak. Şirinler Filmi Paramount ağı için. “Needed Me” şarkıcısı, filmde oyunculuğun yanı sıra yapımcılığın yanı sıra özgün müzikler yazıp seslendirecek.

“Şirin Baba kısmını almaya çalıştım ama olmadı.” Rihanna, 27 Nisan’da CinemaCon’da haberi açıkladıktan sonra şaka yaptı, başına Son teslim tarihi. “Bu bir zevk. Animasyon yapmak benim için eğlenceli bir yolculuk. Genelde her şeyde önde ve merkezdeyim, ancak bununla bir rol ve rol oynuyorum ve hayal edebiliyorum. Ortaya çıkıyorum. üçüncü üç aylık dönemimde pijamalarımla ve biraz mavi baş belası oynamaya başladım.”

“Umarım bu bana bir gün çocuklarımla biraz havalı noktalar verir.”

Paramount Pictures’ın Başkanı ve CEO’su Brian Robbins 35 yaşındaki oyuncunun heyecanını yineledi. Aynı gün yaptığı basın açıklamasında, “Şirinemizi dünyanın en sevilen yıldızlarından birinde bulduğumuz için daha fazla heyecanlı olamazdık” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372689/pregnant-rihanna-has-smurfs-on-the-brain:-all-the-details-on-her-new-role?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir