Hamile Rihanna Performansıyla 2023 Oscar’larında Sizi Yükseltecek


Yakından takip edenler Batı cephesinde her şey sakin Ve Inisherin’in Banshees’i her biri dokuz adaylık ile.

Rihanna’nın altı yıldaki ilk single’ına gelince, Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda müdür Ryan Coogler Grammy Ödülü Sahibi’nin katkısı için minnettarlığını paylaştı.

“Şunu söyleyeceğim, Rihanna’ya hiçbir şey yaptırmadım” söylenmiş Bu gece eğlence Ekim 2022’de. “Kimsenin ona bir şey yaptırabileceğini sanmıyorum, o kendi davulunun ritmine göre yürüyen bir insan. Buna katkıda bulunmak istediği için minnettarım ve sonsuza kadar olacağım. sadece ona değil, film müziğindeki diğer tüm harika müzisyenlere minnettarım.”

Ancak “Needed Me” sanatçısı, tören için Dolby Theatre kırmızı halısını onurlandırmak için ilk kez aday gösterilen tek kişi olmaktan çok uzak. Aslında, Başrolde Bir Erkek Oyuncu Tarafından En İyi Performansın tamamı yeni adaylardan oluşuyor: Austin Butler (elvis) Ve Brendan Fraser (Balina), Colin Farrell (İnisherin’in Banshees’i), Bill Nighy (Yaşamak) Ve Paul Mescal (Güneş’ten sonra).


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365871/pregnant-rihanna-will-lift-you-up-at-the-2023-oscars-with-performance?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir