Hamile Rihanna Oğlunu Los Angeles’ta Kucaklıyor: Fotoğraf – Hollywood Life


rihanna bebeğim


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Çocuğunuzu işe getirme günü Rihanna. Şarkıcı ve girişimci 30 Mart Perşembe sabahı, bir gecede fotoğraf çekimine başladığı bildirildikten sonra, kucağında 10 aylık erkek bebeğiyle bir mekandan çıkarken görüntülendi. 35 yaşındaki Rihanna, bütün gece ayakta olmasına rağmen, aşağıda görüldüğü gibi turuncu ve beyaz bir battaniyeye sarılı bebeğini kucağında tutarken enerjik görünüyordu.

rihanna bebeğim
Rihanna, 30 Mart 2023’te bir fotoğraf çekimi mekanından çıkarken güneşini kucaklarken görüldü (Fotoğraf: BACKGRID)

Rihanna, güne rahat bir şekilde giydiği mor bir ceket ve üzerine kahverengi bir kürk manto giyerek, onu bol siyah bir pantolonla eşleştirdi. Saçları düzleştirildi ve kocaman altın halkalarla aksesuarlandı. Binadan çıkıp aracına binerken yanında iki tanıdığı kadın vardı.

Hayranların bildiği gibi Fenty Beauty’nin kurucusu, Şubat ayında Super Bowl LVII’de altı yıl sonra verdiği ilk canlı performansı sırasında hamileliğini açıkladı. Rihanna daha önce bir röportajında ​​performansa “birini getireceğini” ima etmişti. Nate Burleson ile Süreç podcast, ancak hayranlar onun müzikal bir konuk hakkında konuştuğunu varsaydılar. Bu, RiRi’nin üç yıllık partnerinden beklediği ikinci çocuk. A$AP Rocky. Ocak 2022’de halka açık bir fotoğraf çekimiyle hamileliklerini ifşa ettikten sonra Mayıs 2022’de birlikte ilk çocuklarını doğurdu.

rihanna bebeğim
Rihanna ve A$AP Rocky, Mart 2023’te Hollywood’da kol kola giriyor (Fotoğraf: Thecelebrityfinder/MEGA)

Bekleyen ebeveynler en son 15 Mart Çarşamba günü Batı Hollywood’da görüldü. El ele yürüyorlardı ve Rihanna, bol kot pantolonla eşleştirdiği kırmızı, beyaz ve mavi çizgili bir kısa üstte çıplak bebeğinin parlamasına izin verdi.

Hayranlar, Rihanna’nın ilk çocuğunu dünyaya getirdikten sadece aylar sonra hamile kalmasına şaşırsa da, ebeveyn olmayı sevdiği ve onu ve “Aynı Sorunlar” ı genişletmek istediği biliniyordu. rapçi ailesi. İçeriden bir kaynak, “Rihanna her zaman anne olmayı hayal etti ve bununla çok gurur duyuyor.” Bu gece eğlence Kasım’da. “Gelecekte A$AP ile daha fazla çocuğa sahip olmayı çok ister.”

Rihanna’nın doğumundan kısa bir süre sonra, Savage x Fenty’nin kurucusuna yakın bir kişi, Rihanna’nın erkeği tarafından süper desteklendiğini hissettiğini açıkladı. “Oraya girip altını değiştirmeye başlamaktan, gecenin bir yarısı bebekle uyanmaktan, onu uyutmak için sallamaktan vs. hiçbir şekilde korkmuyor ya da tereddüt etmiyordu” dediler. HollywoodYaşamı MÜNHASIRAN . “Elinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor ve izin vermek istiyor. Rihanna mümkün olduğunca çok dinlenin.”

“Rocky her şeydi. Arkadaşlarına, bunu onun yanında kimseyle yapmayı hayal edemediğini, çok destekleyici ve sevgi dolu olduğunu söyledi, ”diye fışkırdı başka bir kaynak HL. “Oğullarına sarıldığını görmek, onu yepyeni bir şekilde sevmesine neden oluyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/30/pregnant-rihanna-holds-son-los-angeles-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir