Hamile Rihanna, Lüks ve Rahat Bir Şekilde Bebeğinin Yumruğunu Gösteriyor


Pijama umurunda değil!

rihanna hamilelik tarzı söz konusu olduğunda onu ezmeye devam ediyor. 8 Nisan’da 34 yaşındaki müstakbel anne, Beverly Hills’deki Wally’s’de akşam yemeğine çıkarken herkesin gözü önünde pijama modasını üstlendi.

“Umbrella” şarkıcısı, ekstra uzun bir vintage ile bebeğinin yumruğunu gösterdi Azzedine Alaïa mavi saten gömlek, sadece bir düğme iliklemeli, küçük bir çift Alexander Wang pamuklu şortla kombinleniyor. Hem rahat hem de lüks görünümünü yükselterek, ışıltılı Nike spor ayakkabılar, bir elmas kolye ve Balenciaga’nın son derece imrenilen gümüşle süslenmiş kum saati çantasıyla aksesuarlandırdı. 5.500 dolara perakende satış.

Rihanna, hamilelik ışıltısının yanı sıra güzelliğini doğal görünmesini sağladı ve doğal buklelerini yukarı doğru yüksek bir at kuyruğu yaptı.

O ve erkek arkadaşı duyurduğundan beri A$AP Kayalık Ocak ayında ilk çocuklarını bekleyen Rihanna, dünyaya ilk hamileliği için giydiği eski Chanel kapitone paltodan Paris Moda Haftası’ndaki Dior defilesindeki siyah şeffaf takımına kadar dünyayı hamile modası podyumu yaptı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326755/pregnant-rihanna-shows-baby-bump-in-luxurious-comfy-style?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın