Hamile Rihanna, Epic Super Bowl İlk Yarı Gösterisinden Sonra Bir Yay Alabilir


Bu inanılmaz performansın ardından hayranlar Rihanna’ya neredeydin diye sorabilir. Ama dürüst olmak gerekirse, 34 yaşındaki oldukça meşguldü. RiRi, Fenty imparatorluğunu büyütmenin yanı sıra ilk çocuğunu A$AP Kayalık Sonbahar.

Yine de Rihanna, şimdi sahneye dönmek için mükemmel bir zaman olduğunu hissetti.

Super Bowl’daki performansıyla ilgili basın toplantısında “Ancak şimdi olabilirdi gibi geliyor” dedi. “Demek istediğim, bu yıl tekrar yapmam için ilk çağrı aldığımda, ‘Emin misin? Doğumdan üç ay sonrayım. Şu anda böyle büyük kararlar almalı mıyım? buna pişman olabilir.’ Ama anne olduğunuzda öyle bir şey oluyor ki kendinizi dünyaya meydan okuyabileceğinizi, her şeyi yapabileceğinizi hissediyorsunuz.”

“Super Bowl, dünyanın en büyük sahnelerinden biri. Bu yüzden, ne kadar korkutucu olursa olsun, çünkü yedi yıldır sahneye çıkmadım, tüm bunların meydan okumasında heyecan verici bir şey var. Ve bu önemli. Bu yıl benim için bunu yapmam temsil için önemli oğlumun da bunu görmesi önemli.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364689/pregnant-rihanna-can-take-a-bow-after-her-epic-super-bowl-halftime-show?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir