Hamile Rihanna Dave Chappelle’in Gösterisinde A$AP Rocky İle Görüntülendi: Fotoğraf – Hollywood Life


Rihanna A$AP Rocky


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock

rihanna ve A$AP Kayalık sürekli aksiyonun ortasında gibi görünüyor. Bekleyen ebeveynler sahne arkasında poz verirken görüldü. Dave Chappelle2 Mayıs’taki performansı – tartışmalı komedyenin sahnede şok edici bir şekilde saldırıya uğradığı aynı! 34 yaşındaki “Umbrella” şarkıcısı, sportif mavi ceketi, yeşil spor sutyeni ve kot etekle modaya uygun bir şekilde memnun görünüyordu. Her zamanki gibi çıplak karnını güzelce taşıyordu, saçları şık örgülüydü.

yanında durdu Michael BlacksonSiyah takım elbise ve şık bir eşarp, sans gömlek giyen 49 yaşındaki ve 33 yaşındaki A$AP Rocky siyah bir ceket ve kot pantolonla resmi tamamladı. Michael, Instagram başlığında “Dün gece sahne arkasında bir bebek doğurmak zorunda kalacağımı sanıyordum” diye şaka yaptı. Michael, “Bütün bunlar 3.000 mixtape’li bir rapçiden 30 dakika önce oldu ve hiçbir albüm saldırmadı”, diye devam etti Michael.

Esnasında Netflix bir Şakadır Festival performansında Dave sahnede bıçaklı bir saldırgan tarafından korkunç bir karşılaşmada saldırıya uğradı. Rihanna ve A$AP, gösteride görülen tek büyük yıldızların yakınında bile değildi. Beyonce ve Jay z, madonna, Diddy, Christina Milianve hatta elon musk seyirciler arasında görülen güçler arasındaydı. Sonrasında sahneye ilk koşanlar arasında Jamie foxx. Chris Rock sahneye çıktı ve “Bu Will Smith miydi?” diye espri yaptı. referans olarak Ben Efsaneyim yıldızın rezil Oscar’ı 27 Mart’ta.

Rihanna ve A$AP Rocky
Rihanna ve A$AP Rocky (Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock)

Rihanna ve A$AP şu anda kendi dramalarıyla uğraşıyorlar – A$AP, 20 Nisan’da Rihanna ile birlikte LAX’e geldikten sonra tutuklandı. Yakında ebeveynler Barbados’ta tatil yaptıktan sonra özel bir uçaktaydı ve A$AP, Kasım 2021’de bir çekimle bağlantılı olarak LAPD memurları tarafından aniden tutuklandı. Aynı gün 550,000 $ kefaletle bir çene gönderdikten sonra serbest bırakıldı – ancak Rihanna şokta kaldı ve tutuklandıktan sonra sakin kalmaya çalıştı.

Bildirildiğine göre çift, olaydan sadece birkaç gün sonra yaklaşan doğumu çılgın temalı muhteşem bir bebek duşuyla kutladı. Buna göre hipHollywood, Konuklar neon giydiler ve fotoğraf çekmelerine izin verilmedi. Rihanna ve A$AP, Ocak 2022’nin sonunda hamileliği doğruladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/pregnant-rihanna-dave-chappelle-show-asap-rocky-photo/

Yorum yapın