Hamile Rihanna Bu Pudra Mid-Super Bowl İlk Yarı Gösterisini Blotladı


Alışveriş konusunda Rihanna’nın performansı ilginizi çektiyse, işte Sephora müşterilerinden bazı övgü dolu yorumlar.

Fenty Beauty Rihanna Invisimette Blotlama Pudrası İncelemeleri

Bir müşteri, “Bu pudraya kesinlikle takıntılıyım. Gözeneklerimi yok ediyor ve ben kusursuz görünüyorum! Biraz uzun bir yol kat ediyor, bu yüzden bu uzun süre dayanacak!”

Bir diğeri, “MUTLAKA OLMALIDIR!! Bu, her zaman yanımda, çantamda bulundurmam gereken bir öğedir. HER ZAMAN. Yeni bir tane çıkardığını gördüğümde HEMEN almalıydım. Yağlı bir cildim var ve görünmezim. gerçekten gün boyunca beni kurtarıyor. Bu şey kutsal kâse!”

Birisi, “Güne kuru başlama ve gün boyunca yağlanma eğilimi olan biri için, bunu düzeltmek için çantamda bu şeyin olması MUHTEŞEM. Bu, ‘acil durumum’ için çantamın temel bir parçası olacak. makyaj zulası veya hatta sadece tazelenmek.”

Bir müşteri, “Yağlı Cilt Kurtarıcısı. Yağlı cilde sahip olmakla mücadele ediyorum, bu nedenle bu ürün benim yeni kutsal kâsem. Ürünü aldığımdan beri her gün kullanıyorum ve yağlılığımı o kadar iyi hissettirdi ki Kendime güvenerek fotoğraf çekiyorum. Sürekli olarak yüzümü lekelemek zorunda kalmıyorum ve leke sürmem gerektiğinde bu ürünü kullanmak o kadar kolay ve kompakt ki çantama atıp hareket halindeyken de kullanabiliyorum.”

Bir başkası, “Fenty Invisimette Instant Setting + Bloting Powder, Güney Florida havasında cankurtaran oldu! Parlamayı kontrol etmek ve gerektiğinde rötuş yapmak için kullandım. Kompakt yapısını sevdim ve süngeri diğer ürünlerden çok daha iyiydi. Ürünü kullanırken makyajım hakkında çok daha iyi hissettim ve çok daha az iğrenç!”

Bir müşteri, “Bağlayıcı pudradan çok etkilendim. Makyajımın daha uzun süre dayanmasını sağlıyor ve cildim harika görünüyor, parlaklık yok ve bana ihtiyacım olan tam kapatıcılığı sağlıyor” diye yazdı.

Bir Sephora müşterisi, “Hayat kurtarıcı. Okuldayken t bölgem çok yağlanıyor ve bu ürün gerçekten bununla ilgileniyor ve beni daha az YAĞLI gösteriyor.”

Hala alışveriş mi yapıyorsun? Bu diğer Fenty Beauty favorilerine göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364722/pregnant-rihanna-used-this-blotting-powder-during-her-super-bowl-halftime-show-performance?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir