Hamile Peta Murgatroyd ve Maksim Chmerkovskiy Bebeğin Cinsiyetini Açıkladı


Tabii ki, Peta ve Maks’ın arkadaşı Yıldızlarla Dans profesyoneller çift için heyecanlı.

“Roma’nın en iyi arkadaşı çok yakında geliyor!!!!” jenna johnsonbebek Roma’yı eşi ve Maks’ın erkek kardeşiyle karşılayan Val Çmerkovskiy Ocak ayında, yorumlarda yazdı. Katma Lindsay Arnoldkocasından ikinci kızını bekleyen Sam Cusick“Kızım küçük erkek arkadaşı + dans partneri için sabırsızlanıyor!”

32 haftalık hamile olan ve daha önce tüp bebek yolculuğunu paylaşan Peta, Ocak ayındaki bebek haberini açıklamıştı.

13 Ocak’ta bir Instagram gönderisinde “@maksimc ve benim Chmerkovskiy #2’mizi beklediğimizi nihayet duyurmak bana büyük bir mutluluk veriyor” diye yazdı. “2 yıllık sürekli mücadele ve gönül yarası, 3 düşük ve başarısız bir embriyo transferinden sonra… fırında sağlıklı bir topuzumuz var :)) Hepimiz için bir şoktu ve bunu ben ikinci doğuma girmeden hemen önce öğrendik. tüp bebek turu.”

Dansçı daha sonra doğurganlık yolculuğunu başından beri takip eden herkese ve tüm cesaret verici mesajları için teşekkür etti. “Bu haber ailemize olağanüstü bir mutluluk getirdi ve minnettar olmamız gereken çok şey var” diye ekledi. “….gelecek Haziran 2023.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372702/pregnant-peta-murgatroyd-and-maksim-chmerkovskiy-reveal-sex-of-baby-with-help-from-son-shai?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir