Hamile Naomi Osaka’nın Tenis Kortu Dışındaki Özel Dünyasında


Osaka, “Bir süredir ilk kez sahada gerçekten bir patlama yaşadım” dedi. öz sonrasında. “Yeni bir bakış açım var ve bu kariyere ve platforma sahip olduğum için çok minnettarım. Ayrıca gerçekten enerji dolu ve motiveyim.”

Mücadelelerini halka açtığından beri ne kadar ilerlediğini düşünerek, söylenmiş İnsanlar Geçen Nisan, “Öğrendiğim en büyük ders, her anın içinde olmaya çalışmak. Ne kadar yol kat ettiğinizi gözden kaçırmak kolay ama ben anı yaşamaya ve yolculuğun tadını çıkarmaya öncelik verdim. .”

Ve yıl geçtikçe morali yüksek kaldı, atlet 30 Temmuz’u tweetlemek“Geçen yılki eski notlarıma baktım… vay canına, şimdi temelde tamamen farklı bir insanım” ve 4 Ağustos’ta“Kendimle gerçekten barışığım. Hiç böyle hissedeceğimi düşünmemiştim, bu biraz büyüleyici lol.”

Ayrıca hak ettiği bilgeliğin bir kısmını bir çocuk kitabına aktardı. Şampiyonların Oynama Şekliparlak resimli sayfaları taramak için görünen yavrusu Butta’nın bir fotoğrafını yayınlıyor.

Osaka, Roberts’a “Benim için, büyüyen kitaplardan gerçekten ilham aldığımı hatırlıyorum,” dedi. GMA geçen ay, “umarım bu duyguyu gelecek nesle aktarmak gerçekten harika.”

Ve tenis kortunu ya da kitaplığı işaret etmeye ve “Bu benim annem” demeye hazır yeni nesil yolda.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361229/inside-pregnant-naomi-osaka-s-private-world-off-the-tennis-court?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir