Hamile Mandy Moore Sağlık Endişeleri Üzerine Kalan Turunu İptal Etti


Mandy Moore şarkıcılık kariyerini ve sağlığını karıştırmıyor.

bu Bu biziz kocasıyla ikinci çocuğunu bekleyen yıldız taylor kuyumcu-duyuruldu Instagram’da sağlığına dikkat etmek için turunun geri kalanını iptal ettiğini söyledi.

28 Haziran tarihli bir gönderide, “2022’de kalan gösteri tarihlerimi iptal ettiğimi hepinize bildirmek zorunda olduğum için büyük bir kalp ve çok düşünceyle” dedi. “Geçen ay tekrar sahneye dönüp hepiniz için performans sergilemek bir onurdu ve mutlak bir hayaldi.”

38 yaşındaki kadın, tur için ilk rezervasyonunu yaptığında hamile olmadığını ve uzun seyahat saatleri ve uygun dinlenme eksikliğinin “gerçekten üstesinden gelebileceğimi düşünmeme rağmen” “kendini çok kötü etkilediğini ve bunu hissettirdiğini” açıkladı. devam etmek için çok zor.”

Mandy, “ailemi ve sağlığımı (ve bebeğimin sağlığını) ilk sıraya koyması” gerektiğini ve şu anda onun için en iyi yerin evi olduğunu yineledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336098/pregnant-mandy-moore-putting-my-health-and-the-health-of-my-baby-first-as-she-cancels-tour?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir