Hamile Kelly Osbourne Evde Avlanırken Tulumunu Sallıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kelly Osbourne


Galeriyi görüntüle

Kelly Osbourne büyüyen ailesi için yeni bir yuva arıyor! 37 yaşındaki eski realite yıldızı, 26 Mayıs’ta Los Angeles’ta büyüyen bebek göbeğine sıkıca oturan sevimli bir tulum giyerken ev avında görüldü. Tulumlar açık kot yıkamaydı ve onları daha koyu bir kot ceket ve siyah lastik terliklerle eşleştirdi. Mor saçlarını toplamıştı. Ortanca çocuğunun fotoğraflarını görebilirsiniz. Sharon Osbourne69 ve Ozzy Osbourne73, burada.

Kelly, hamileliğini 12 Mayıs’ta Instagram üzerinden duyurdu ve heyecanla sonogramının bir fotoğrafıyla bir selfie paylaştı. “Son birkaç aydır çok sessiz olduğumu biliyorum, bu yüzden sizinle nedenini paylaşmak istedim… Mumma olacağımı duyurmak için sabırsızlanıyorum. Mutlu olduğumu söylemek pek kesmiyor. Ben çok mutluyum!” fışkırdı. Bu Kelly’nin ilk çocuğu olacak. Hamileliğinde ne kadar ilerlediğini açıklamadı.

Kelly, bebeğin babasını hemen tanımlamadı, ancak birkaç rapor, Slipknot grup üyesinin Sid Wilson, 45, baba. Onunla yılın başında çıkmaya başladı ve bir tatlı haraç sevgililer gününde ona Çift görünüşe göre uzun süredir birbirlerini tanıyorlar. Tamam! dergisi, 1999’da Slipknot’un Ozzy ile turneye çıktığı sırada tanıştıklarını söyledi.

İçeriden birinin söylediğine göre bebek Kelly ve ünlü annesini yakınlaştırdı. Kaynak EXCLUSIVELY, “Kelly, kızının anne olmaya hazır olduğundan emin olan Sharon’dan bir sürü anne tavsiyesi alıyor” dedi. HollywoodYaşam. “Nasıl yemek yeneceği, nasıl uyuyacağı, ne giyeceği, nasıl egzersiz yapacağı, ne yapması ve ne yapmaması gerektiği ve çok daha fazlası hakkında ipuçları veriyor.”

Kelly Osbourne
Kelly Osbourne, hamileliğini duyurduktan sonra Mayıs 2022’de bir Christian Dior Show’a çıkıyor (Fotoğraf: Mega)

23 Mayıs’ta Kelly’nin erkek kardeşine katılmasının fotoğrafları yayınlandı. Jack Osbournenişanlısı, Aree Gearhart‘s, önceki hafta sonu bebek duşu. Eskinin çekilen ilk fotoğrafları arasındaydılar moda politikasıe, heyecan verici haberlerini açıkladığından beri ev sahibi. Pembe uzun kollu bir elbise giydi ve mor saçlarını siyah bir kurdele ile at kuyruğu yaptı. Şimdi Kelly’nin bebeğinin aynı yaşta olan bir kuzeni olacak!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/pregnant-kelly-osbourne-overalls-house-hunting-photos/

Yorum yapın

SMM Panel