Hamile Kate Chastain, Bu “Havalı” Bravo Annesinin Ona İlham Verdiğini Söyledi


Yıllarca vahşi charter konuklarına yemek servisi yaptıktan sonra güverte altı, Kate Chastain bir bebek yetiştirmeye fazlasıyla hazırdır.

Bravo yıldızı ve eski güverte altı 13 Aralık’ta ilk çocuğuna hamile olduğunu açıklayan Şef Stew, anneliğe giden yolu anlatıyor.

Mart 2023’te doğum yapacak olan Kate, E’ye özel olarak “Kendimi çok iyi hissediyorum,” dedi! Yaklaşan Peacock yarışma serisinin tanıtımını yaparken haberler hainler. “Beni dört ay daha rehin tutan küçük hain bebeğim var.”

Kate, “Bravo coğrafyasının dört bir yanından pek çok insanın” bu mutlu haber için onu tebrik ettiğini ve hatta bir gün nasıl biri olmak istediği Bravo annesini ortaya çıkardığını söyledi.

MJ [Javid] itibaren Şahlar, o çok tatlı” diye paylaştı. “Onunla ilk tanıştığımda küçük bebeğini yeni doğurmuştu ve gelip beni otelimden aldı. Akşam yemeğine çıktık, o bebeği yanımızda getirdi, restoranda oturdu, margarita ve biraz cips ve salsa içti. Bence ‘Gerçekten mi? Anne olduğun için gergin misin?’ Hayır, MJ çok havalı ve kolay görünmesini sağladı. Bu yüzden heyecanlıyım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358279/pregnant-lessigreaterbelow-decklessigreater-alum-kate-chastain-reveals-this-bravo-star-inspired-her-to-be-a-%22cool%22-mom?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir