Hamile Chrissy Teigen’in John Legend ile Markette Çıplak Yumruğu – Hollywood Life


Hamile Chrissy Teigen'in John Legend ile Markette Çıplak Yumruğu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: SPOT / BACKGRID

Chrissy Teigen36, kocasıyla sıradan bir market alışverişinde çıplak karnını kucakladı John efsanesi, 43, Şükran Günü’nden önce. Uzun süredir birlikte olan çifte sevimli çocukları da katıldı. Ay6 ve Mil, 4, 23 Kasım Çarşamba günü Los Angeles’ta. bu istek yazar Siyah logolu beyaz bir Versace gömleği ve tozluk giyerken, Luna ve Miles’ın bebek kardeşini beklerken büyüyen yumruğunu göstermekten çekinmedi. Model ve kişilik, siyah dokulu bir beyzbol şapkası ve güneş gözlüğü içinde de sade kaldı ve saçlarını geriye doğru topladı.

Hamile Chrissy Teigen'in John Legend ile Markette Çıplak Yumruğu – Hollywood Life
Chrissy Teigen, John Legend ile bir bakkal gezisinde çiçekler tutuyor. (SPOT / ARKA IZGARA)

Yakın zamanda kendi marka Cravings karışımlarını piyasaya süren, kendi kendini gurme ilan eden kişi, tüp bebek tedavilerini denedikten sonra Ağustos ayında tekrar beklediğini açıkladı. Bir çift tül Gucci iç çamaşırı ve bir crop top giyerek bir selfie çekti ve gerisini yorumlarda anlattı. “Son birkaç yıl, en hafif tabirle bir duygu bulanıklığı oldu, ancak neşe evimizi ve kalplerimizi yeniden doldurdu,” diye yazdı, daha sonra yaklaşık iki yıl önce komplikasyonlar nedeniyle kürtaj olduğunu açıkladığı yıkıcı bir düşükten söz etti. .

Hamile Chrissy Teigen'in John Legend ile Markette Çıplak Yumruğu – Hollywood Life
Chrissy, gezide çıplak bebeğini kucakladı. (SPOT / ARKA IZGARA)

“1 milyar atıştan sonra (gördüğünüz gibi son zamanlarda bacakta!) yolda bir tane daha var,” diye devam etti. “Her randevuda kendi kendime ‘tamam, bugün sağlıklıysa duyururum’ dedim ama sonra bir kalp atışı duyunca rahat bir nefes alıyorum ve hala çok gergin olduğuma karar veriyorum. Bir randevudan sinirden çok heyecanla çıkacağımı hiç sanmıyorum ama şu ana kadar her şey mükemmel ve güzel ve kendimi umutlu ve harika hissediyorum. Tamam, bunu bu kadar uzun süre içinde tutmak çok zor oldu!” o da duyuruda söyledi.

Chrissy ve John, Jack adını verdikleri doğmamış üçüncü çocuklarına sosyal medya aracılığıyla saygılarını sundular. Chrissy ayrıca, öldüğünde sadece 20 haftalık olan adının bir dövmesini taşıyor. “İki yıl önce Jack, John ve üçüncü çocuğuma hamileyken pek çok zor ve yürek burkan kararlar vermek zorunda kaldım. 22 Eylül’deki “A Day of Unreasonable Conversation” zirvesinde Roe V Wade’in devam eden tepkisinin ortasında, onun hayatta kalamayacağı ve benim de herhangi bir tıbbi müdahale olmadan hayatta kalamayacağım yolun yarısında çok netleşti” dedi. .

“Ona ne olduğunu söyleyelim: Kürtajdı,” dedi sonra. “Kesinlikle hiç şansı olmayan bir bebek için hayatımı kurtarmak için kürtaj. Ve dürüst olmak gerekirse, bunu birkaç ay öncesine kadar asla bir araya getirmedim.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/23/pregnant-chrissy-teigens-bare-bump-john-legend-grocery-store-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir