Hamile Chrissy Teigen İtalya’da Kızı Luna İle Poz Verdi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Chrissy Teigen


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Anne uyarısı bekleniyor! Chrissy Teigen36 yaşındaki kızıyla 22 Ağustos’ta çok güzel bir fotoğraf seti paylaştı. ay, 6, İtalya’dayken annesinin hamile karnına yaslanmış. Model, burnu açık sandaletlerle muhteşem yere kadar uzanan yeşil bir yazlık elbise giyerken, gönderiye basit bir pembe kalp emojisi ile başlık attı. Ayrıca uzun kahverengi saçlarını toplarken yaz stilini rengarenk bir başörtüsüyle süsledi.

Küçük Luna, sevimli sandaletleri mavi bir yazlık elbiseyle eşleştirirken ünlü annesiyle güzel bir uyum içindeydi. Chrissy’nin en büyük çocuğu annesinin karnına kadar rahatlarken, Chrissy kızına sevgiyle baktı. Fotoğrafta, muhteşem yeşil bir çimenlikte İtalyan yaz tatillerinin tadını çıkarıyor gibi görünüyorlardı.

İtalya’ya yaz gezisi, Chrissy ve kocasından iki hafta sonra geldi. John efsanesi43 yaşındaki, birlikte bir çocuk daha beklediklerini açıkladı. 3 Ağustos’ta, Chrissy yazdı“Son birkaç yıl en hafif tabirle duygu karmaşası oldu ama yine evimizi ve kalplerimizi neşe doldurdu. 1 milyar atıştan sonra (görebildiğiniz gibi son zamanlarda bacakta!) yolda bir tane daha var.” Çok tatlı!

Chrissy Teigen ve kızı Luna
Chrissy Teigen ve kızı Luna dışarıda. (Broadimage/Shutterstock)

Heyecan verici bebek duyurusundan bu yana, Chrissy ve ailesi, bebek gelmeden önce çok ihtiyaç duyulan Ar-Ge’nin tadını çıkarmak için İtalya’ya gitti. Diğer fotoğraflardan bazıları, Chrissy’nin bebek yumruğunun birden fazla fotoğrafını, oğluyla birlikte fotoğraflarını içeriyordu. Mil, 4 ve çok sayıda aile tekne gezisi anlık görüntüsü. Bir slayt, bekleyen annenin tekne yolculuğunun tadını çıkarırken Luna’ya güneş kremi sürdüğü sevimli bir videoydu. Teigen-Legend ailesinin bunu yaşadığını görmeyi seviyoruz!

Chrissy’nin bazı hayranları, yeni hamile görünümüne iltifat etmek için yorumlar bölümüne gitti. Bir kullanıcı “Çok güzelsin” yazarken, bir başkası “Güzel anne” yorumunu yaptı. bu istek yazarın arkadaşı ve tasarımcısı Rachel Zoe, 50, ayrıca gönderiye 10 kırmızı kalple yorum yaptı. Ve şunu söylemeliyiz ki, Chrissy için de aynı miktarda sevinç duyuyoruz.

TV kişiliği ve John’un birlikte iki çocuğu var, sırasıyla 2016 ve 2018’de memnuniyetle karşıladıkları Luna ve Miles. İki ünlü ebeveyn de 2013 yılında İtalya’da evlendikleri için yaklaşık 10 yıldır evliler. Bu, İtalya’daki tatillerini tam bir daire anı haline getiriyor ve biz de onlara duygulanmadan edemiyoruz!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/22/chrissy-teigen-pregnant-daughter-luna-italy-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir