Hamile Brittany Mahomes Bebeğe “Kızlarınız Sizin İçin Hazır” Dedi


NFL Yıldızı Patrick Mahomes ve Karısı Brittany 2 Numaralı Bebeğin Cinsiyetini Açıkladı

Annem ve ben doğum çekimi.

Olarak Britanya Mahomes kocasından ikinci çocuğunun gelişini bekliyor patrick mahomeshamile sosyal medya yıldızı, çiftin 21 aylık kızının yer aldığı özel bir fotoğraf çekiminde büyüyen karnını gösterdi. Sterlin.

İçinde Instagram’da yayınlanan bir dizi tatlı enstantane 22 Kasım’da Brittany, çıplak bir bodysuit ve şeffaf bir silginin altında dantelli sutyen giyerken, güneşle ıslatılmış bir pencerenin önünde poz verirken görülüyor. Birkaç fotoğrafta Sterling, benzer bir renk paletinde çizgili bir tulum giyen annesiyle ekstra sevimli görünüyor. (Buradaki resimlere bakın).

Brittany, paylaşımına “Kızlarınız Sizin İçin Hazır” notunu düştü.

Yorumlarda Patrick, sosyetik ailesine desteğini “Hepinize sevgiler” yazarak gösterdi.

Bu, Brittany ve Sterling’in şık tarzlarını koordine ettikleri ilk sefer değil. Geçen ay, anne-kız ikilisi, oyun kurucu ve Kansas City Chiefs’i San Francisco 49ers’a karşı uyumlu kıyafetlerle alkışladı. İkili, kırmızı pantolonla eşleştirilmiş, baştan aşağı “Mahomes” baskılı siyah beyaz logolu gömleklerle ikizlenen Instagram fotoğraflarında görüldü.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355807/pregnant-brittany-mahomes-tells-baby-boy-%22your-girls-are-ready-for-you%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir