Hamile Behati Prinsloo, Hastalıktan Sonra Büyüyen Bebek Yumruğunu Gösteriyor


Behati Prinsloo yumruğunu açığa çıkarıyor.

Eşinden üçüncü çocuğunu bekleyen model Adam Levine, 11 Kasım’da hamilelik yolculuğuna bir bakış attı ve büyüyen bebek göbeğinin birkaç fotoğrafını Instagram Stories’de yayınladı. Devasa gömme dolabın aynasında çekilen görüntülerde, Behati renkli bir crop top, düşük belli eşofman ve büyük bir kürklü ceketle sallanıyordu.

Eski Victoria’s Secret Meleği, yumrusunun ne kadar büyüdüğünü yakalamak için hem öne bakan hem de profil pozları vererek kendini çekti.

Gönderiler, Behati’nin bir hastalık nöbeti nedeniyle kendini biraz kötü hissettiğini paylaşmasından birkaç gün sonra geldi. 11 Kasım’da Instagram Stories’de “Hasta olmanın 10. günü” yazdı. “Yardım gönder.”

Ama hastalıkta ve sağlıkta, annesi Gül kurusu6 ve Gio Grace, 4, sosyal medyada 3 numaralı bebeğe giden yolu belgelemeye devam etti. Aslında, Adam’ı çevreleyen son aldatma iddiaları hakkında kamuya açık bir şekilde konuşmadı. Maroon 5 Öncü, Instagram modeli olduğunda hızlı bir şekilde ezildi Sumner Stroh şarkıcıyla bir yıllık ilişkisi olduğu iddialarıyla gündeme geldi.

Adam, 19 Eylül’de bir Instagram Hikayesi gönderisinde, “Eşim dışında herhangi biriyle HERHANGİ bir çapkın şekilde konuşurken zayıf muhakeme kullandım,” diye yazdı. “Bir ilişkim olmadı, yine de hayatımın üzücü bir döneminde çizgiyi aştım. Bazı durumlarda uygunsuz hale geldi. Bunu ailemle birlikte çözmek için proaktif adımlar attım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354620/pregnant-behati-prinsloo-shows-off-growing-baby-bump-in-new-selfies-after-illness?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir