Hamile Behati Prinsloo Hasta Olmanın “10. Günü” İle İlgili Güncellemeyi Paylaşıyor


25 Ekim’de yayınlanan bir fotoğrafta görüldüğü gibi, eski Victoria’s Secret Meleği, yüzü ay ve yıldızlarla boyanmışken, büyüyen bebeğini kucağında tutuyordu. Uzun kollu gömlek, yoga pantolonu ve uzaylı kolye ile görünümünü tamamladı.

Bundan önce, kızları paylaşan Behati Gül kurusu6 ve Gio Grace, 4, Maroon 5 müzisyeniyle – “Freddy, Jason ve Grim’in aşk çocuğu” kılığında bir fotoğrafını paylaştı. Ürkütücü sezon kıyafeti, kırmızı ve yeşil çizgili bir süveter, beyaz bir maske ve kırmızı kan lekeli beyaz ayakkabılardan oluşuyordu.

34 yaşındaki, Eylül ayında 3 Numaralı Bebeği onayladığından beri sosyal medyada hamileliğiyle ilgili güncellemeleri paylaşıyor. Ancak, daha önce Instagram modelinden sonra bir ilişkisi olduğunu inkar eden Adam’ı çevreleyen aldatma iddialarını kamuoyuna açıklamadı. Yaz Stroh’u şarkıcıyla bir yıllık ilişkisi olduğunu iddia etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354362/pregnant-behati-prinsloo-shares-health-update-on-%22day-10-of-being-sick%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir