Halsey, İngiltere Festivalinde Gösteri Yapmadan Önce Gıda Zehirlenmesinden Acı Çekti


Halsey bir gezi kabusu yaşıyor.

“Bad At Love” şarkıcısı, Reading ve Leeds festivali için İngiltere’deyken kötü bir gıda zehirlenmesi vakasından kurtulduklarını açıkladı.

Halsey, “Leeds setimden sonra nasıl hala hayatta olduğum hakkında hiçbir fikrim yok” diye yazdı. Instagram Hikayeleri 27 Ağustos’ta. “Hâlâ korkunç gıda zehirlenmesi yaşıyorum! Dün öğleden sonra 2’de başladı ve bir şekilde sahneye çıktım (festivaldeki sağlık ekibi çok yardımcı olduktan sonra!).”

Halsey, geçmişte bazı “karmaşık koşullar” altında gösteriler yaptıklarını, ancak bunun “son hafızanın en kötüsü” olduğunu açıkladı.

“Tüm zaman boyunca Jüpiter’deymiş gibi hissettim” diye devam ettiler. “Bu kadar havalı olduğun ve sette hayatta kalmak için her şeyi yapmama izin verdiğin için teşekkür ederim! Bırakın bunları, HERHANGİ bir koşulda bile gerçek dışı bir kalabalık olurdunuz. Şimdi dinlenme zamanı 4 Yarın okuma.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343824/halsey-suffers-food-poisoning-before-performing-at-u-k-festival?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir