Halsey 28. Doğum Günü Öncesinde “Yanlış Hayatı Seçseydim” Merak Ediyor


Halsey hayatlarının son on yılını yansıtıyor.

“Without Me” şarkıcısının 28. yaşını kutlamasına bir hafta kalainci Doğum günlerini kutlamak için sosyal medyada bir mesaj yazarak, şöhretlerinin yüksekliğine rağmen kendilerinin de zaman zaman üzgün ve yalnız hissettiklerini itiraf ettiler.

Şarkıcı, 21 Eylül’deki Instagram Hikayeleri’nde, “Çoğu kez içimde dünyevi zevklerin hiçbirinin dokunamayacağı derin bir hüzün, bir yalnızlık, bir boşluk olduğunu görüyorum. Ve bunun ağırlığı boğucu. Melankolinin sanatıma kendi nefretimden daha büyük bir amaca hizmet etmeyen bir şekilde nüfuz etmesinden dolayı üzgünüm.”

Halsey daha sonra doğum günlerine yaklaştıklarında, “18 yaşımda bu yeni hayatta tek bir nefes aldığımdan beri ilk kez nefes alıp veriyorlar” diye yazdı.

Devam ettiler, “Kanunsuzca dolaşıyorum ve yakında anlamlı bir yerde yolumu bulmayı umuyorum, böylece her zaman kulaklarına yığılan adamları sana verebilirim. Son zamanlarda buruşuyorlar. Kibar olamazsan, en azından nazik ol. Sevgilerimle.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347634/halsey-wonders-if-i-chose-the-wrong-life-ahead-of-28th-birthday?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir