Halloweentown Yıldızları Evlenecek – Hollywood Life


kimberly j.  kahverengi, daniel kountz


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: RINGO CHIU/EPA-EFE/Shutterstock

Sonuçta Marnie ve Kal birlikte oldular! Kimberly J. Brown uzun zamandır erkek arkadaşı ve eski sevgilisiyle nişanlı olduğunu duyurdu. Cadılar bayramı kasabası yardımcı yıldız Daniel Kountz 30 Haziran Perşembe günü Instagram’da çok güzel bir gönderi paylaştı. 37 yaşındaki Kimberly, 43 yaşındaki Daniel’in kendisine sarıldığı ve nişan yüzüğünü gösterdiği tatlı bir fotoğrafta soruyu sorduğunu açıkladı.

İkili, bir mekanın dışında beyaz üstler giyerek selfiede gülümserken kesinlikle parlıyordu. “Sizi nişanlımla tanıştırdım mı? Gülümseyen, yüzük ve kalp emojileri ile birlikte “Evet dedim” etiketini yazdı. Daniel ayrıca bir paylaştı montaj evet demesini kutlayan bir başlık ile ilişkileri hakkında. “Gunna seni sonsuza kadar seveceğim” diye yazdı.

Büyümüşler, Kimberly ve Daniel mükemmel bir çift oluşturuyorlar, ancak daha çıkmadan çok önce birbirlerinin hayatlarındalar. Çift, ikonik Disney Channel Orijinal Filmi üzerinde çalışırken ilk kez gençken tanıştılar. Halloweentown II: Kalabar’ın İntikamı, Kimberly, hem Halloweentown’u hem de ölümlü dünyayı Kal’den (Daniel tarafından oynanan) kurtarmaya çalışan baş karakter Marnie’yi canlandırdı.

Halloweentown Yıldızları Evlenecek – Hollywood Life
‘Halloweentown II’nin ilk gösteriminden 20 yılı aşkın bir süre sonra Daniel ve Kimberly nişanlandılar! (RINGO CHIU/EPA-EFE/Shutterstock)

Birbirlerini yıllardır tanıyor olsalar da sette bir romantizm yaşamamışlar ve film bittikten sonra bile iletişimlerini sürdürmemişler. Kimberly, ikisinin nasıl bir araya geldiklerini anlattı. TikTok videosu. “Gerçek hayatta, birlikte çalışırken birbirimize karşı hiçbir romantik duygumuz olmadı ve sonra en az 10 yıl boyunca birbirimizi görmedik veya konuşmadık, sonra birkaç yıl önce film çekmek için yeniden bağlantı kurduk. YouTube kanalım için bazı komedi skeçleri ve beklenmedik bir şekilde aşık oldum” dedi. Çift, Temmuz 2018’de sevimli bir fotoğrafta birlikte olduklarını paylaşmıştı.

Çift, nişanlarını, ilişkilerinin hızlı bir zaman çizelgesiyle kutladı. TikToktabii ki çekimler sırasında tanıştıklarını belirterek Cadılar bayramı kasabası, 2016’da bir çift oldu ve ardından 2022’de nişanlandı. Orijinal filmlerin hayranları, çiftin bir araya gelmesini görmekten kesinlikle heyecan duyuyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/kimberly-j-brown-daniel-kountz-engaged-halloweentown-stars/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir