Halle Berry Yardım Etkinliğinde Düşüyor ve Gülüyor: İzle – Hollywood Life


Halle Berry Yardım Etkinliğinde Düşüyor ve Gülüyor: İzle – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: RHTY/starmaxinc.com/Shutterstock

Halle Berry56, bir yardım etkinliği sırasında başına gelen utanç verici bir anı onunla paylaştı. instagram Cumartesi günü takipçiler. Oyuncu, Cuma günü özel ihtiyaçları olan çocuklar için bağış toplayan bir kuruluş olan Looking Beyond LA’i tanıtmak için bir konuşma yaptığı bir sahneye çıkan basamakları çıkarken yanlışlıkla düştü. Sahnede iki kadın tarafından yardım edildikten sonra güldüğünü de gösteren unutulmaz anın videosunu yayınladı.

Güzel, gümüş saplamalar ve uyumlu siyah topuklu ayakkabılar içeren siyah bir takım elbise giymişti. Ayrıca sarı çizgili saçlarını kısa tuttu ve sarkan küpelerle aksesuar olarak taktı. Altyazıda video hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı.

“Bazen kıçını patlatırsın! Olan şuydu….Sevgili arkadaşım @shillahekmatpiano, özel ihtiyaçları olan çocuklar için para toplayan @lookbeyondla adlı harika bir organizasyonu kutlayan hayır etkinliğinde konuşma yapmam için beni davet etti… sonra olan oldu!!! Yüzüm dikildi🪴Lookingbeyondla.com’a gidip bağışta bulunabilirseniz. Çocuklar buna değer! 🙏🏽” diye yazdı.

Halle düşüşün videosunu yayınladığında, hayranları desteklerini göstermek ve onunla birlikte gülmek için yorumlar bölümüne gitti. Bir hayran, “Bunu yayınlamanız, hepimizin bugünlere sahip olduğunu gösteriyor👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽,” diye yazarken bir başkası, “Oh $@&% İyi olmana sevindim ve şuna gülebilirsin: kendin❤️😂.” Üçüncüsü, “Tatlım…yer o gün kutsandı!!😍😍😍😍” paylaştı ve dördüncüsü, “😂😂 😍😍😍 Tekrar ayağa kalktım, hala harika görünüyor.”

halle eklendi bir fotoğraf aynı kıyafetle ayrı bir gönderide kendinden emin bir şekilde poz vermesi. “Friday Serve,” diye yazdı. Ayrıca evinin muhteşem bir bölümünde aynı kıyafetle telefonda otururken çekilmiş bir videosunu da paylaştı. “Evden çalış🌿” diye altyazı yazdı.

Halle’nin son talihsizliği ve güzel görünümü, doğal kıvırcık saçlarını gösterdiği için manşetlere çıktıktan birkaç ay sonra geldi. Bir yaz tatilinin tadını çıkarırken doğrudan hindistan cevizinden içtiği ve sarışın kıvırcık çizgilerinin tam teşhir edildiği göz alıcı bir fotoğrafını paylaştı. “Bukleler ve hindistancevizi”, uygun bir şekilde mücevherin açıklamasını yaptı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/halle-berry-falls-charity-event-laughs-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir