Halle Berry ve Jessica Chastain, Oscar Rolü İçin Will Smith’in Yerini Nasıl Aldı?


Halle Berry Ve jessica chastain için abone oluyorlar Will Smith 2023 Oscar’larında.

Sırasıyla 2002 ve 2022 En İyi Kadın Oyuncu ödülleri, Smith’in bu yılki gösteride muhtemelen sorumlu olacağı önemli bir görevi yerine getirdi – tokat attığı için Akademi etkinliklerinden 10 yıl men cezası almamış olsaydı Chris Rock 2022 töreni sırasında.

En İyi Erkek Oyuncu kazananının genellikle bir sonraki yılın şovunda En İyi Kadın Oyuncu ödülünü sunması bir Oscar geleneğidir. Ancak 2022’de kupayı evine götüren Smith’ten beri Kral Richard– katılmak yasaktı, ödül programı yapımcıları ödülü dağıtmaları için Berry ve Chastain’e dokundu.

İkili, zarfı okumak ve 12 Mart’ta Dolby Theatre’da gösterişli etkinlikte En İyi Kadın Oyuncu kazananını duyurmak için sahneye çıktı. Cate Blanchett (Katran), Ana de Armas (Sarışın), Andrea Riseborough (Leslie’ye), Michelle Williams (Fabelman’lar) Ve michelle yeoh (Her Şey Her Yerde Aynı Anda), kupayı eve kim götürdü. Tüm 2023 Oscar kazananlarını burada görün.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366569/how-halle-berry-and-jessica-chastain-replaced-will-smith-for-this-oscars-2023-moment-after-10-year-ban?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir