Halle Berry Los Angeles’ta Sarı Saç Modeline Dönüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Halle Berry Los Angeles'ta Sarı Saç Modeline Dönüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: RFLA / BACKGRID

halle berry saç stili ne olursa olsun inanılmaz görünme şansına sahip. 56 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, mor buklelerle yaptığı “yoğun” bir deneyden sonra çarpıcı platin sarısına geri dönmeye karar verdi. Şık, beyaz kolsuz bir üst ve bir çift ten rengi şort giyen Halle, 26 Ağustos Cuma günü Los Angeles’ta ayak işlerini yaparken güzel buklelerle görüldü.

Halle Berry Los Angeles'ta Sarı Saç Modeline Dönüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Halle Berry, Ağustos 2022’de Los Angeles’ta platin kilitlerle görüntülendi. (RFLA / BACKGRID)

Bu ayın başlarında Halle, iki sansasyonel yeni fotoğrafta mor saç stilini sergilemek için Instagram’a gitti. İlk çekimde Halle’nin saçı, doğal buklelerini, üst kısmı neon mora boyanmış olarak sergiledi. İkinci fotoğrafta, “BAPS” mezunu hayranları için megawatt gülümsemesini parlattı. Albüme, “Hiçbir şey yapmıyormuşum gibi göründüğümü biliyorum ama saçlarım oldukça meşgul” başlığını attı.

Halle her geçen dakika daha çekici hale gelirken, aynı zamanda fitness oyunu üzerinde de çalışıyor. Son zamanlarda Instagram’da bir antrenmanın enstantanelerini paylaştığında doğal güzelliğini ve spor salonu tonlu fiziği gösterdi. Fitness seansı sizin ortalamanız değildi, ancak Halle kaykay yaparak çekirdeğine odaklanmak için sokaklara çıktı!

Pek az var olan bikini altı ve bağlı bir tişörtle sallanan Halle, bir kaykay dergisinin son sayısı için bir model gibi görünüyordu. Sadece aparattaki becerileriyle değil, aynı zamanda tamamen sıkı figürüyle de görenleri büyüledi. California kızı görünümünü tamamlamak için, çürük yönetmen pembe kalp şeklinde güneş gözlükleri taktı ve göz alıcı buklelerini uzun ve gevşek bıraktı.

Ve zindeliği üzerinde çalışmadığında, Halle iki çocuğuna bakmakla meşgul. kızı paylaşıyor Nahla13, eski ortağıyla Gabriel Aubry2005’te tanıştığı ve 2010’da ayrıldığı eski sevgililer, Nahla için uzun ve acı bir velayet savaşına girdiler ve bu da nihayetinde 2014’te çözüldü. Yıldız ayrıca 8 yaşında bir oğlu paylaşıyor. Maceo ile birlikte Olivier Martinez, 2013 yılında kiminle evlendi. Parite 2015’te istifa etti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/27/halle-berry-blonde-hair-makeover-los-angeles-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir