Halle Bailey ‘Part Of Your World’ şarkısını söylüyor – Hollywood Life


Küçük Denizkızı 2023’te bir sıçrama yapacak. Halle Bailey gerçekten mükemmel Ariel. İlk fragman 9 Eylül’de D23 EXPO’da tanıtıldı ve hayranlara denizin altında neler olduğuna dair bir fikir verdi.

Halle Bailey
Halle Bailey, Ariel rolünde. (Walt Disney Stüdyoları)

Çarpıcı görüntüler bizi canlı aksiyon dünyasına götürüyor. Küçük Denizkızı. Ariel’in denizkızı kuyruğu muhteşem ve yeşil, mavi ve pembe tonlarla ışıldıyor. Elbette kendine has kızıl saçları ve mor bandeau üst kısmı var. Fragmanın sonunda hepimizin beklediği an yer alıyor – Halle, Ariel klasiği “Part of Your World” şarkısını söylüyor.

Kapsamlı bir çekim sürecinden sonra prodüksiyon Küçük Denizkızı Temmuz 2021’de tamamlandı. Halle biraz düşündü Küçük denizkızı deneyim.

“Bu filmi tüm görkemiyle deneyimlemiş olduğum için çok minnettarım.. tanıdığım her şeyden ve herkesten uzak olmak, kendinden şüphe/yalnızlık hissetmek, aynı zamanda özgürlük ve azim hissetmek için en zor deneyimdi. Sona ulaştım,” diye yazdı Halle. “Bu deneyim beni olabileceğimi düşündüğümden çok daha güçlü yaptı. Kadromda sonsuz ömürler boyunca arkadaşım olacak @jonahhauerking, gurur duyduğum @jacobtremblay ve @bardemantarctic @melissamccarthy @awkwafina @daveeddiggs gibi usta efsaneler gibi sevimli ve yetenekli insanlara sahip olduğum için çok minnettarım. zanaatlarından ama çok misafirperver ve küçük yaşlı bana açık.. ayrıca güzel oyuncu kadrosu ve ekibin geri kalanına.”

Küçük Denizkızı döküm de içerir Jonah Hauer-King Prens Eric olarak, Melisa McCarthy Ursula olarak, Daveed Diggs Sebastian olarak, Javier Bardem Kral Triton olarak, Jacob Tremblay Flounder olarak, awkwafina Scuttle olarak, Jude Akuwudike Grimsby olarak, Lorena Andrea Perla olarak ve Kajsa Muhammed Karina olarak. Noma Dumezweni, jessica alexander, Russell Balogh, Adrian Christopher, Emily Coatesve Bridgerton yıldız Simone Ashley ayrıca filmde açıklanmayan rolleri var.

Halle Bailey
Halle bailey, ‘çeşitli genç hollywood’un gücü etkinliğinde. (Rob Latour/Shutterstock)

encanto Hayranlar, hazırlanın. Lin-Manuel Miranda söz yazarı Küçük Denizkızı ve film için orijinal şarkılar yazdı. Alan Menken bestecisiydi Küçük Denizkızı animasyon filmi ve müzik ve şarkıların bestecisi olarak yeniden çevrim için geri dönüyor. Küçük Denizkızı 26 Mayıs 2023’te vizyona girecek.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/09/the-little-mermaid-trailer-halle-bailey-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir