Halle Bailey Göğüs İmplantları Aldığını İddia Etti


Halle Baileygadget’ları ve bol bol alkışları var.

Disney’in yakında çıkacak olan canlı aksiyon versiyonunda Ariel olarak rol alan 22 yaşındaki Küçük Denizkızı13 Nisan’da estetik operasyon söylentilerine değinirken geri durmadı. Gülme ve ağlama emojilerinin yanı sıra Halle tweetlendi“Göğüs implantları aldığımı düşünmüyorsunuz ne de olsa.”

“hayır hanımefendi” diye devam etti, ablasıyla nasıl olduğunu paylaşmadan önce Chloe Bailey kendi yollarıyla kutsanmışlardı. “Tanrı bana bunları verdi ve ganimeti Chloe’ye verdi.”

Halle’nin samimi yorumu, o ve 23 yaşındaki Chloe’nin sokağa çıkmalarından haftalar sonra geldi. 2022 Oscarları birlikte. Bu vesileyle Halle, Roberto Cavalli imzalı uçuk turkuaz elbisesiyle ciddi bir bacak gösterirken, kardeşi de aynı derecede yüksek yırtmaçlı, ağzı açık bırakan bir elbise giydi.

bu Chloe x Halle ikili daha önce E ile sohbet etti! Halle, Chloe’nin bazen çalışırken yaşadığı “sahtekar sendromu”yla başa çıkmasına yardım etmesinin “çok güçlü ve çok özel” olduğunu söyleyerek, şüphe zamanlarında birbirlerine nasıl yaslandıklarına dair haberler.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327411/the-little-mermaid-s-halle-bailey-addresses-claim-she-got-breast-implants?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın