Halle Bailey, Çarpıcı Oscar Elbisesiyle Disney Prensesi Olduğunu Kanıtladı


Bailey, “Çok sevdiğim orijinal şarkıları söyleyeceğim için gerçekten heyecanlandım,” diye itiraf etti. “Ve yenilerini, insanların kucaklayıp gerçekten seveceğini düşünüyorum ve umarım severler. Ama insanların bu gece bir şeye gizlice göz atmasını bekleyemem.”

Bailey daha önce yaklaşan filmde kendini ilk kez izlediğinde ağladığını açıklamıştı.

E’ye “Kaba bir kesim gördüm ve her zaman sadece ağlıyordum” dedi! Haberler’ Francesca Amiker 2023 Çocukların Seçimi Ödülleri’nde bu ayın başlarında. “Kendimi izlemek çok tuhaf. Kendimi hiç böyle görmemiştim ve bunu düşündükçe gerçekten duygulanıyorum.”

Bailey, “Sonunda vizyona girmesi için herkesin sonunda bu filmi izlemesine hazırım,” diye ekledi. “Uzun süredir bunun üzerinde çalışıyorduk, uzun süredir bunun hakkında konuşuyorduk ama şimdi sonunda onu göreceğiz ve minnettarım.”

Küçük Denizkızı 26 Mayıs’ta sinemalarda.

2023 Oscar’ları 12 Mart’ta 20:00 ET/17:00 PT’de ABC’de yayınlanacak. Oscar kırmızı halısında baş döndürücü her moda anını görmek için kaydırmaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367554/halle-bailey-proves-she-s-a-disney-princess-in-jaw-dropping-oscars-2023-gown?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir