Hakkında Bilmediğiniz Bir İkizi Olan Tüm Ünlüler


Joselin, dizinin birkaç bölümünde göründü. ovmaJudy’nin saçma sapan Hemşire Carla’nın hüküm sürdüğü, ancak bunun dışında Bronx doğumlu aktrislerin kendi projelerine devam ettiği – en son P-Vadi Joselin için ve Günün birinde ve Arama ekibi Judy için.

Judy, “Oyuncu olmak isteyen benim ikiz kardeşimdi” Shondaland’a söyledi 2018’de. “Anneme onu oyunculuk kursuna götürdü. Annem çok kızdı çünkü onu gönderdi ve adam resimler için 150 dolar istedi.”

İki kardeş de tam o sırada oyunculuk böceği tarafından ısırılmadı, Joselin kamera karşısına geçmeden önce sosyal hizmet alanında yüksek lisans yaptı ve Judy daha sonraki gençlik yıllarına kadar ne istediğinden tam olarak emin değildi. “Ama benim için bir kez tıkladığında geri dönüş yoktu” söylenmiş Çarpıcı Röportajlar Dergisi 2011 yılında.

Judy, Joselin’le çocukken onu ayırmakta zorlanan olup olmadığı sorulduğunda, “Hayır, aslında biz ikizleriz. varoluş, tekrar birbirimize benzemeye başlıyoruz, bu yüzden belki bu henüz olur.” Yani, tek yumurta ikizleri gibi şakalar yapabildikleri için “şanslı” değillerdi, “ama belki de bu yüzden aktris olduk.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1313617/all-the-celebrities-who-have-a-twin-you-didn-t-know-about?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir