Hailie Jade’in Nişanlısı Nişan Öncesinde Eminem’den Kutsamasını İstedi – Hollywood Life


Hailie Yeşim Mathers


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Flaş / BACKGRID

Evan McClintock28, sorduğunu açıkladı Eminemnişanlısının babası, Hailie Yeşim Mathers, 27, Hailie’den karısı olmasını isteme izni için. “Her şeyi yaşadın, tüm süreci yaşadın. İzin istediniz… bir ailede [event]” Hailie, podcast’inin 24 Şubat bölümünde şunları hatırladı: Sadece Biraz Gölgeli. “Evet, tatil bitti. Sadece çok bariz hale getirmemek için bir fırsat arıyordum, ”diye yanıtladı.

Hailey, bunun olduğu hakkında hiçbir fikri olmadığını itiraf etti ve Evan, onun sinsi olmaya çalıştığını söyledi. “Babanın aşağı indiğini gördüm ve [I thought], ‘Peki. Hemen şimdi yapmalıyım yoksa bugün yapmayacağım. Başka bir zaman planlamam gerekecek’” diye açıkladı. “Ben de onu aşağıya kadar takip ettim ve şükürler olsun ki, tam oradaydı, pastanı alıyordu.”

Evan ayrıca Hailie’nin kız kardeşinin ona “neyi kesinlikle almaması gerektiğini” söyleyerek ona yardım ettiğini de açıkladı. “Nihayetinde beni doğru yöne işaret etti,” diye ekledi, ardından Hailie ona bir yüzükte ne aradığına “hiçbir fikri olmadığını” söylediğinde yüzük seçiminden biraz emin olmadığını söyledi – sonra zaten sipariş etti. Açıkçası, her şey yolunda gitti.

Birlikte oynadıkları ve birbirleriyle ilgili soruları yanıtlamalarını sağlayan sevimli oyun sırasında biraz daha bağlılık ve ilişki bilgisi ortaya çıkardılar. Evan, kasasındaki nişan yüzüğünün kendisine ait olduğunu açıkladı ve o ve Hailie bunun harika bir fikir olduğu konusunda hemfikir oldular. Evan ayrıca kasadaki pille çalışan kilidin öldüğünü ve yedek anahtarın nerede olduğundan emin olmayınca “gerginleştiğini” kabul etti. Hata! Hayranlar, Hailie’nin dışarı çıkmaya hazırlanmak için daha fazla zaman harcadığını, ancak Evan’ın daha uzun süre duş aldığını öğrendi. Çift, Hailie’nin daha iyi aşçı olduğu konusunda hemfikirdi, ancak Evan’ın Hailie’den daha komik olduğu konusunda aynı fikirde değildi.

Hailie’nin nişanıyla ilgili podcast bölümü, mutlu haberi açıkladıktan yaklaşık iki hafta sonra geliyor. instagram atlıkarınca. muhteşem dahil tatlı çiftin fotoğrafları Hailie bu unutulmaz anda “evet” dedi ve yanına tatlı bir açıklama ekledi. “Rahat bir hafta sonu özeti…” diye söze ağlayan ve kalp emojisiyle başladı. 2.4.23 … seni seviyorum @evanmcclintock11.”

Hailie ve Evan, Michigan Eyalet Üniversitesi’nde tanıştıktan sonra ilk kez 2016’da çıkmaya başladılar. İlk olarak aynı yıl Instagram hesabında göründü. Aşkları devam ederken, Evan’la birlikte kaliteli zaman geçirdikleri sevimli fotoğraflarını periyodik olarak paylaşırdı. Temmuz 2021’de yukarıda görülebilen rahat bir fotoğrafının başlığına tatlı bir şekilde “Beslememi nadiren paylaşırım, ancak yaptığımda seninle olduğu için mutluyum” diye yazdı.

Hailie, rap ikonu babasıyla tanındığından, birçok hayran onun Evan’la olan romantizmi hakkında ne düşündüğünü merak etti. 2020’de biraz bundan bahsetmişti. Mayk taysın‘S sıcak boks‘ dijital ses dosyası. “Bebek yok. Bir erkek arkadaşı var ama durumu iyi,” dedi yayında en büyük çocuğundan bahsederken.

Hailie Yeşim Mathers
Hailie bu ayın başlarında nişanlandı. (Flaş / ARKA GRID)

“Kesinlikle beni gururlandırdı. … Benim de büyütmesine yardım ettiğim bir yeğenim var, bu benim için neredeyse bir kızım gibi ve o 26 yaşında ve şimdi 17 yaşında daha küçük bir yeğenim var” diye ekledi. “Başarılarımı düşündüğümde, muhtemelen en gurur duyduğum şey bu – çocuk yetiştirebilmek.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/hailie-jade-fiance-asked-eminem-blessing-ahead-engagement-podcast/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir