Hailey ve Selena Gomez’in Gala Fotoğraflarından Sonra İlk Fotoğraflar – Hollywood Life


Hailey ve Selena Gomez'in Gala Fotoğraflarından Sonra İlk Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Justin Bieber 17 Ekim’de The Nice Guy’da akşam yemeği için dışarı çıkarken oldukça düşük bir profil tuttu. Şarkıcı, restorandan çıkarken ve bir araca girerken yalnızdı, bol bir tişört, siyah pantolon ve beyzbol şapkası giyiyordu. . Justin’in çıkışı karısından sadece iki gün sonra geldi. Hailey Biebereski sevgilisiyle bağ kurduğu için manşetlere çıktı, selena Gomez, Akademi Müzesi Galasında. Bayanlar, etkinlikte birbirlerine sarılıp fotoğraf çektirerek herkesi şok etti.

Justin Bieber
Justin, 17 Ekim’de yalnız bir akşam yemeği için dışarı çıktı. (BACKGRID)

Justin, Hailey ve Selena’nın cesur ifadesi hakkında kamuoyu önünde yorum yapmadı ve aralarında bir drama olmadığını kanıtladı. Bununla birlikte, bayanların birbirlerine karşı alenen sevgi gösterisi, Hailey’nin televizyondaki her şeyi anlatan röportajının ardından geldi. Babasını Ara dijital ses dosyası. Röportaj sırasında – ilk kez – Justin ve Selena’nın ayrılmasının nedeni olduğu söylentilerini tartıştı.

Hailey, Justin’in Selena’yla (ya da bu konuda başka biriyle) ilişkisi olduğu sürece onunla bir kez bile bağlantı kurmadığı konusunda ısrar etti. Ayrıca 2018’de Justin ile evlendiğinden beri bir noktada Selena ile konuştuğunu da açıkladı. Konuşmanın ayrıntılarına girmese de üçlü için “drama” olmadığını paylaştı ve hayranlarına sonunda bunu görmeleri için yalvardı. , fazla. Yıllarca Justin ve Selena’nın 2010’dan 2018’e kadar süren ilişkisinin hayranları Hailey’i kötü adam olarak resmetti ve bu, hikayenin kendi tarafıyla ilk kez derinlemesine gitti.

hailey beiebr selena gomez
Hailey ve Selena, Akademi Müzesi Galasında. (Tyrell Hampton)

2018’in başında Justin, Selena ile çok fazla zaman geçiriyordu, ancak Mart ayında işleri bitirmek için. Sadece iki ay sonra tekrar Hailey ile birlikte görünmeye başladı. O Temmuz’u önermeye devam etti, ardından Eylül ayında çift için bir adliye düğünü yaptı. Hayranlar, Justin’in o sırada Selena’dan ne kadar hızlı hareket ettiği konusunda dehşete düştüler, ancak Hailey, gerçek zaman çizelgesiyle tam olarak hızlanmadıklarında ısrar etti. Aslında, o dönemde Justin ve Selena’nın aslında “bir ilişki içinde” olmadığını söyledi.

Hailey, “Dışarıdan nasıl göründüğünü anlıyorum ve orada çok fazla algı var,” diye itiraf etti. “Ama bu, aslında o kapıyı kapatmanın onlar için doğru şey olduğunu bildiğim bir durumdu. Orada çok uzun bir tarih var. Bu benim ilişkim değil ve benimle hiçbir ilgisi yok, bu yüzden buna çok saygı duyuyorum. Ama bir bölümü kapattığını biliyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/justin-bieber-first-photo-hailey-selena-gomez-reunion/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir