Hailey Bieber’ın Yeni Bob Saç Kesimi Kış Görünümünüzü Etkileyecek


hailey bieber son makyajıyla “yeni yıl, yeni ben” zihniyetine dokundu.

Rhode Skin’in kurucusu, imzası niteliğindeki göğüs uzunluğundaki buklelere veda öpücüğü verdi ve dramatik bir bob saç kesimini ortaya çıkardı. Cesur yeni görünümünü 21 Ocak’ta bir TikTok’ta sergiledi ve videosuna küstahça “Hata” yazdı.

Hailey, kısa klibi mavi spor ayakkabıları ve geniş paçalı pantolonunun yakın çekimiyle başlatarak ilk olarak 11 milyon takipçisiyle dalga geçti. Ardından, dönüşümünü dramatik bir şekilde ortaya çıkarmadan önce kamerayı arka bahçesine kaydırdı.

Model, yeni kesimini bir yandan diğer yana döndürdü ve bobunu farklı açılardan gösterdi. Şık saç stilini kahverengi güneş gözlükleriyle ve parlak yeşil ve turuncu renklerle süslenmiş University of Miami logolu siyah büyük boy deri ceketle eşleştirdi.

Hailey’nin hayranlarının yeni görünümüne bayılması uzun sürmedi ve bir kişi, “Gerçekten her kız şimdi saçlarını kesecek lol.”

Başka bir kullanıcı, “Kızlar biz konuşurken kuaföre koşuyor” yazdı ve bir başkası “Taze ve olağanüstü görünüyor, sizi seviyorum” diye ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362331/hailey-bieber-s-new-bob-haircut-will-influence-your-winter-look?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir