Hailey Bieber ve Kylie Jenner Coachella İçin Deri Ceketli Fotoğraflar – Hollywood Life


Hailey Baldwin


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Çift almak! Hailey Bieber ve Kylie jenner 15 Nisan Cuma gecesi Coachella festivalinde tamamen ikiz oldu. Muhteşem arkadaşlar, Hailey’nin kocası Justin Bieber’ın çöl şenliğinde sürpriz performansına giderken fark edildiklerinde, sallanan siyah deri ceketler, beyaz üstler ve solmuş kot pantolonlardı.

Hailey Baldwin
Hailey Bieber ve Kylie Jenner, deri ceketler giyerken Coachella’yı devraldı. (arka plan)

Hailey, neredeyse hiç görünmeyen kısa bluzuyla karın kaslarını göstererek etkilemeye cüret etti. Kendine has altın buklelerini şık örgülere dönüştürerek saç stilini değiştirdi. Makyajı kusursuzdu, sadece bir tutam koyu gül rujuyla doğal güzelliğinin ön plana çıkmasına izin verdi. Bu arada Kylie, klasik kuzgun buklelerini uzun ve gevşek bırakırken rahat ve alçakgönüllü tuttu. İki çocuk annesi de yüz maskesi taktı.

Kylie’nin ablası Kendall Jenner ayrıca iki muhteşem bayanla Coachella’da görüldü. Genç süper model, Indo, California’daki eğlence dolu akşamı için muhteşem bir siyah kısa üst ve siyah deri pantolon giydi. Tıpkı burada olduğu gibi, Kendall da siyah bir yüz maskesi takarak önlemini aldı. Kendall, akşamın erken saatlerinde bir arabada Kendall’ın 818 tekilasını tutan bir Kylie klibi paylaştığı için müthiş üçlü birlikte takılmaktan çok keyif almış olmalı.

Bu arada hanımlar, Hailey’nin sahneyi ele geçiren kocasını yakalayacak ve kalabalığı Grammy adayı ortak çalışması olan “Peaches” performansıyla heyecanlandıracaklardı. Daniel Sezar. Kanada doğumlu şarkıcı o kadar heyecanlandı ki şarkı söylerken gömleğini bile çıkardı!

Diğer festival sanatçıları arasında manşetler de vardı Harry Styles, Billie Eilish ve Hafta sonu ve İsveç Evi Mafyası. Bu kamyon dolusu yetenek yeterli değilse, Megan Thee Stallion, Doja Cat, 21 Savage, Lil Baby, Finneas, Phoebe Bridgers ve daha fazlası, çöl sefaletindeki çoklu aşamaları devraldı. Geçmişteki konuklar arasında Leonardo DiCaprio, Orlando Bloom ve birkaç Jonas kardeş olduğu için festival müdavimleri de VIP seviyesindedir!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/hailey-bieber-kylie-jenner-eather-jackets-coachella-photos/

Yorum yapın