Hailey Bieber, Vanity Fair Oscar’ları After Party’de Dikkatleri Üzerine Çevirdi


hailey bieber Sadece rhode göz alıcı bir görünüm ile.

Dördüncü görünüşü için Gösteriş Fuarıyıllık Oscar’lar 12 Mart’taki parti sonrası model, zamansız siyah elbiseye eğlenceli bir dokunuş yaptı ve asimetrik kollu, saten panelli ve büyük omuz fiyonklu özel bir Saint Laurent numarasıyla öne çıktı. Baş döndürücü numarasını büyük bir elmas kulak manşetiyle tamamladı ve biraz ışıltıya asla asla denilmemesi gerektiğini kanıtladı. (Yıldızlarla dolu etkinlikteki tüm modaya buradan bakın.)

Gösterişli görüş, 26 yaşındaki ünlü kocadan bir haftadan fazla bir süre sonra geliyor. Justin Bieber29. doğum günü. Hailey, özel bir olayda “en iyi arkadaşına” tatlı bir notla aradı. Instagram’da yazmak“Kelimeler, somutlaştırdığınız her şeyi özetleyemez.”

Yıllar boyunca çiftin enstantanelerinin yanına ekledi, “İşte daha fazla neşe, daha fazla seyahat, lezzetli yemekler, maceralar, daha fazla barış, eğlence ve en önemlisi daha fazla aşk için.”

Doğum günü anma töreninden önce, Hailey kocasının eski sevgilisiyle ilgili çevrimiçi tartışmalara girdi. selena Gomezsosyal medya kullanıcılarının suçladığı Rhode’un kurucusu ve arkadaşı Kylie jenner gölgeleme Hailey diziden bahsetmese de, Kylie daha önce herhangi bir husumet olduğunu reddetmişti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367541/hailey-bieber-s-oscars-party-look-proves-you-should-never-say-never-to-a-classic-black-gown?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir