Hailey Bieber Tatilde Bir Teknedeyken Justin Bieber’ı Öptü – Hollywood Life


hailey bieber, justin bieber


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: PALACE LEE / SplashNews.com

Yaz aşkı! Hailey Bieber kocasını öperken görüntülendi Justin Bieber Coeur d’Alene’deki tatilleri sırasında yeni fotoğraflarda, burada görebileceğinizaracılığıyla Günlük posta. Model, bir teknede güzel bir gezintiye çıkarken kocasını öpmeden önce ona sarılırken, çift açıkça Idaho’da kaldıkları sürenin tadını çıkarıyorlardı.

Hailey Bieber Tatilde Bir Teknedeyken Justin Bieber'ı Öptü – Hollywood Life
Justin ve Hailey tatildeyken romantik bir öpücük paylaştılar. (PALACE LEE / SplashNews.com)

25 yaşındaki Hailey, plaj için mükemmel, parlak mavi bir tek parça içinde sersemletildi. Güneşli güne karşı korunarak, 28 yaşındaki Justin’e sarılırken lacivert bir beyzbol şapkasını da salladı. “Paches” şarkıcısı siyah bir çift mayo giyerken gömleksiz kaldı. Ayrıca bir kabuk kolye ile aksesuar yaptı. Çift, öpüşmek dışında arkadaşlarıyla birlikte tekneden atlayarak harika vakit geçiriyor gibi görünüyordu. Hailey kocasına sarılırken, yolculuk sırasında telefonunu kontrol etti.

Çift, Idaho’da kaldıkları süre boyunca biraz dinlenmenin ve rahatlamanın tadını çıkarıyor. Çift, 4 Temmuz tatilinin ardından güneşin altında biraz eğlenirken görüldü, yüzünün yarısını felç eden Ramsay Hunt Sendromu teşhisi konduğundan beri Justin’in ilk fotoğraflarını kocaman bir gülümsemeyle işaretledi ve bir dizi çekimini ertelemek zorunda kaldı. Adalet Dünya Turu tarihleri. Şimdi çok daha iyi durumda gibi görünüyor! Kocası Ramsay Hunt ile savaşırken, Hailey ona desteğini gösterdi. Duyuruyu yaptıktan kısa bir süre sonra, Hailey bir toplantı sırasında kendisi hakkında bir güncelleme yaptı. Günaydın Amerika röportaj yapmak. “Her gün daha iyiye gidiyor. Kendini çok daha iyi hissediyor ve açıkçası bu çok korkutucu ve rastgele bir durumdu ama tamamen iyileşecek. Sadece iyi olduğu için minnettarım” dedi.

Hailey Bieber Tatilde Bir Teknedeyken Justin Bieber'ı Öptü – Hollywood Life
Hailey ve Justin, Grammy’de bir fotoğraf için poz veriyor. (Matt Baron/Shutterstock)

Daha yaza çok varken, mavi mayo, Hailey’nin sergilediği en son mayolardan sadece biri. Bağımsızlık Günü hafta sonunu başlatan model, yeni fotoğraflarda giydiği gibi beyaz bir tek parça sergiledi. Haziran ayında, Rhode cilt bakım serisini tanıtırken parlak mavi bir bikiniyi salladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/hailey-bieber-kiss-justin-boat-vacation-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir