Hailey Bieber, Selena Gomez’e Kendisini Nefret Edenlere Karşı Savunduğu İçin Teşekkür Etti – Hollywood Life


Hailey Bieber Selena Gomez


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Shutterstock

hailey bieber alenen teşekkür edildi selena Gomez 24 Mart Cuma sabahı Instagram’da onu savunduğu ve hayranlarını herkese nezaketle davranmaya çağırdığı için. 26 yaşındaki model, “Selena ile son birkaç haftadır aramızda devam eden bu anlatıyı nasıl aşacağımızı tartıştığımız için, konuştuğu için teşekkür etmek istiyorum” diye yazdı. Instagram Hikayesi. “Son birkaç hafta, dahil olan herkes için çok zor oldu ve milyonlarca insan bu konuda son derece zararlı olan çok fazla nefret görüyor. Sosyal medya, topluluk oluşturmak ve bir araya gelmek için inanılmaz bir yol olsa da, bunun gibi anlar insanları bir araya getirmek yerine yalnızca aşırı bölünme yaratır.”

Hailey Bieber'ın Instagram'ı
Hailey Bieber, Selena Gomez’in hayranlarını insanlara kibar davranmaya çağırmasından saatler sonra yukarıdaki notu paylaştı (Fotoğraf: Hailey Bieber/Instagram)

Hailey, “İşler her zaman bağlamından çıkarılabilir veya amaçlanandan farklı şekilde yorumlanabilir,” diye devam etti. “Hepimizin, ben de dahil olmak üzere, ne paylaştığımız ve ne söylediğimiz konusunda daha düşünceli olmamız gerekiyor. Sonunda, sevginin her zaman nefret ve olumsuzluktan daha büyük olacağına ve her zaman daha fazla empati ve şefkatle tanışma fırsatı olduğuna inanıyorum.

Cuma sabahı, 30 yaşındaki Selena ona bir açıklama gönderdi. instagram Onunla Hailey’nin ilişkisi ve hayranların bu ilişki etrafında yarattığı anlatılarla ilgili çevrimiçi dramayı ele alan hikaye. “Hailey Bieber bana ulaştı ve ölüm tehditleri ve nefret dolu olumsuzluklar aldığını bilmeme izin verdi. Benim savunduğum bu değil. Hiç kimse nefret veya zorbalık yaşamak zorunda kalmamalıdır. Her zaman nezaketi savundum ve gerçekten tüm bunların durmasını istiyorum” diye yazdı kırmızı bir kalp emojisiyle.

Selena Gomez'in Instagram'ı
Selena Gomez, hayranlarından 24 Mart 2023’te Hailey Baldwin’e zorbalık etmeyi bırakmalarını istedi (Fotoğraf: Selena Gomez/Instagram)

Selena ve Hailey’nin ilişkisi yıllar süren aşk üçgeninin ardından yıllardır sorgulanıyor. Justin Bieber Hailey, Eylül 2018’de Kanadalı şarkıcıyla evlendiğinde nihayet sona erdi. Hayranlar, Selena ile alay ettiklerine inandıkları için son zamanlarda Hailey ve arkadaşlarının bazı sosyal medya gönderilerine kaşlarını kaldırdı. En son olay, Hailey ve Kylie jenner geçen ay bir FaceTime aramasındaydılar ve görünüşe göre birbirlerinin kaşlarını inceliyorlardı. Kylie, Selena’nın kendi kaşlarıyla dalga geçmesinden birkaç saat sonra görüşmelerinin bir ekran görüntüsünü paylaştı. TikTok ve yanlışlıkla onları fazla lamine ettiğini söyledi. Kylie ayrıca “bu bir kaza mıydı???” ifadesiyle bir selfie paylaştı. doğrudan kaşlarının üzerine yazılmış.

Ortaya çıkan konuşma ve hayranlar tarafından ortaya atılan nefret söylemi, Selena’nın dört yıllık sosyal medya arasını bitirdikten sadece bir ay sonra sosyal medyaya ara vermesine neden oldu. 23 Şubat’ta Instagram Canlı oturumunda hayranlarına “Sosyal medyadan bir saniye alacağım çünkü bu biraz aptalca” dedi. “Ve ben 30 yaşındayım. Bunun için çok yaşlıyım, yani. Ama sizi çok seviyorum çocuklar!” Sözlerini, “Er ya da geç görüşürüz çocuklar. Ben sadece, her şeye biraz ara vereceğim.

Hailey Bieber Selena Gomez
Hailey Bieber (solda) ve Selena Gomez (sağda), hayranlarından insanlara nezaketle davranmalarını isterken ortak bir cephe oluşturdular (Fotoğraf: Shutterstock)

Yukarıda belirtildiği gibi, Hailey ve Selena yıllardır aralarındaki hikayenin farkındaydılar ve 2022’nin sonunda aralarında bir düşmanlık olmadığını kanıtlamaya çalıştılar. Rhode Beauty’nin kurucusu, Eylül 2022’de bir röportajda ilişkileri hakkında konuştu. the Babanı ara dijital ses dosyası. “Tamamen saygı. Hepsi aşk,” dedi. “Ayrıca bu yüzden, bizim tarafımızdaki herkes ne olduğunu biliyorsa ve biz iyiysek ve bundan netlik ve saygıyla uzaklaşabilirsek, o zaman sorun değil! Bu bana çok huzur getirdi. Ne olduğunu biliyoruz. Neyse ne. Her anlatıyı asla düzeltemeyeceksin.”

Ertesi ay, birlikte poz vererek neredeyse interneti kırıyorlardı. Akademi Müzesi‘ın Galası 15 Ekim 2022 Cumartesi günü Los Angeles’ta.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/24/hailey-bieber-thanks-selena-gomez-defending-against-haters/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir