Hailey Bieber, Selena Gomez Hangout’unda Kızıl Saç Makyajına Başladı – Hollywood Life


Hailey Bieber, Selena Gomez Hangout'unda Kızıl Saç Makyajına Başladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Hailey Bieber25, yeni bir sette inanılmaz görünüyordu Instagram fotoğraflar! Evli olan model Justin Bieber15 Ekim’de paylaştığı gönderide, beyaz kısa atletiyle poz verirken yepyeni bir koyu kırmızı saç rengini salladı. görünüm için parlak kırmızı ruj.

Ürkütücü temalı fotoğrafların başlığına “🦇👻👻👻👻 çok fazla eğleniyorum” diye yazdı. Hayranlarının bir sürü iltifat ve diğer nazik sözlerle yanıt vermesi uzun sürmedi. Bir hayran, “Kırmızı sana gerçekten çok yakışıyor” diye yazdı. Bir diğeri, “Sen Cadılar Bayramı’nın kraliçesisin,” dedi. “Hailey nasılsın gerçek?” üçüncüsü sordu.

Hailey’nin en son fotoğrafları, kocasının eski sevgilisiyle birden fazla fotoğraf için poz vermesi manşetlere girdikten sonra geldi. selena Gomez Pazar günü Akademi Müzesi’nin Galasında. Etkinlik için normal kahverengi saçlarına geri döndü ve beli kesilmiş koyu kahverengi kolsuz bir elbise içinde muhteşem görünüyordu. Hangout ve fotoğraflar, Justin’in geçmişteki dramaları nedeniyle anlaşamadıklarını iddia eden söylentileri göz önünde bulundurarak oldukça şok ediciydi.

Hailey Bieber
Hailey Bieber, Pazar günü Academy Museum Gala’da. (İmaj Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock)

Gala buluşmalarından sadece haftalar önce Hailey, Selena hakkındaki bir röportaj sırasında Selena hakkındaki söylentiler hakkında yorum yaptı. Babasını Ara dijital ses dosyası. “Her şey saygı. Hepsi aşk,” diye açıkladı Rhode Beauty’nin kurucusu. “Ayrıca bu yüzden, bizim tarafımızdaki herkes ne olduğunu biliyorsa ve biz iyiysek ve bundan netlik ve saygıyla uzaklaşabilirsek, o zaman sorun değil! Bu bana çok huzur getirdi. Ne olduğunu biliyoruz. Neyse ne. Her anlatıyı asla düzeltemeyeceksiniz.”

Selena ve Justin, Ekim 2017 ile Mart 2018 arasında bir kez daha takılmaya başlamadan önce yıllar boyunca çıktılar. Ancak bundan sonra kendi yollarına gittiler ve “Bebek” ile de bir ilişkisi olan Hailey Geçmişte şarkıcı, Nisan 2018’de onunla birlikte görüldü. O yaz nişanlandılar ve sonunda Eylül 2018’de evlendiler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/17/hailey-bieber-red-hair-makeover-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir