Hailey Bieber, Selena Gomez Draması Arasında Instagram Yorumlarını Sınırlıyor – Hollywood Life


selena ve hailey


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock / Matt Baron/BEI/Shutterstock

Şık bir atlıkarınca gibi rahatsız edilmeyen hiçbir şey yoktur Instagram fotoğraflarıtam olarak ne hailey bieber26, 24 Şubat’ta paylaştı. Disney Channel alum ile olan husumeti söylentilerinin ortasında, gönderiye bir kalp emojisiyle birlikte “cheerio” yazdı. selena Gomez30. Altıncı slaytta model, kocasının yanında poz verdi. Justin Bieber, 28 ve büyük boy bir kürk manto ile uzun, şık siyah bir elbise salladı. Bu arada pop yıldızı, bej pantolon ve Sherpa bomber ceket içeren gündelik bir kıyafet seçti.

Sarışın bomba, 50.6 milyon takipçisiyle hayatından bir kesiti fotoğraflarla paylaşsa da, yorum bölümünü sınırlamayı ihmal etmedi. Hailey’nin gönderisine yalnızca seçilmiş birkaç kişinin yorum yapmasına izin veriliyor, ancak neden hakkında konuşmadı. “fav kişim! ilysm selamlar! ünlü kuaför Jen Atkin42, Hailey’e bukleleri için iltifat etti ve “SENİ VE SAÇLARINI SEVİYORUM” yazdı.

Daha önce de belirtildiği gibi, Hailey’nin son gönderisi, kendisi ve Selena arasında devam eden dramanın ortasında geliyor ve Selena, sosyal medyaya şimdilik ara verdiğini de duyurdu. Selena’dan sonra hayranlar spekülasyon yaptı Hailey ve arkadaşı, Kylie jenner25 yaşındaki 30 yaşındaki Rare Beauty’nin kurucusu Selena, o zamandan beri sosyal medyadan uzaklaştı. 23 Şubat’ta “Sosyal medyadan bir saniye ayıracağım çünkü bu biraz aptalca” dedi. “Ve ben 30 yaşındayım. Bunun için çok yaşlıyım, yani. Ama sizi çok seviyorum çocuklar!” Selena devam etti. “Er ya da geç görüşürüz çocuklar. Ben sadece, her şeye biraz ara vereceğim.

@popkültürartists

Kylie ve Hailey, Selena’yı gölgeliyor #olgunlaşmamış #hailey #pop kültürü #selena #instagram #kylie #haileyandselena #drama #gerçek

♬ orijinal ses – popcultureart

Salı günü, Kylie’nin arasında Vanity Fair İtalya kapak, iki çocuk annesi bir hayrana tepki gösterdi TikTok videosu onu ve Hailey’i Selena’ya “laminasyon” yaptığı için gölge atmakla suçlamak kaşları “çok fazla.” Gönderiye yanıt olarak Kylie, “Bu ulaşıyor. Selena’ya karşı hiç gölge yok ve onun kaş yazılarını görmedim! Beyler yoktan var ediyorsunuz. bu aptalca.” Ve Sadece Binadaki Cinayetler yıldız bile Kylie ile anlaştı! “Kabul edildi @kyliejenner Bunların hepsi gereksiz. Ben Kylie hayranıyım!”, diye yanıtladı Selena.

Ondan önce, Hailey’nin eski bir videosu TikTok’ta yeniden ortaya çıktı Hailey’nin görünüşü gölgeleniyor gibi görünüyor Taylor Swift, ve Selena arkadaşını savunmak için yorumları aldı. Video hakkında “Üzgünüm, en iyi arkadaşım oyundaki en iyilerden biri ve öyle olmaya devam ediyor” yorumunu yaptı. Ve Selena şimdilik sosyal medyadan geri adım atmış olsa da, ana nedeni olarak özellikle Hailey’i belirtmedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/hailey-bieber-limits-instagram-comments-selena-gomez-drama/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir