Hailey Bieber Saç ve Makyaj Sırasında Büyük Beden Bikini Gömleği Giydi: Fotoğraflar – Hollywood Life


hailey bieber


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

hailey bieber son cazibe seansında tasasız ihtişamı bir sonraki seviyeye taşıdı. Çoğu model, saç ve makyaj sırasında ipek bornozları veya daracık pijamaları tercih ederken, 26 yaşındaki Rhode cilt bakımı yaratıcısı, üzerine havalı bir bikini ile bomba gibi komik büyük boy tişörtlerden birini giymeye hazırlandı.

Hailey vücudunu sergilerken fazlasıyla rahat olsa da, Victoria’nın Sırrı model, 14 Aralık’ta eğrilerinin çizgi film versiyonuyla gitti. instagram. Tişört, tipik tahta kaldırım eşyalarının modaya uygun bir versiyonu gibi görünüyordu ve giyen kişinin plaj için giyindiği yanılsamasını veriyordu.

Sıçramaya hazır görünen sahte vücut, önden birbirine bağlanan tığ işi pembe üçgen bir üst giydi. Tropikal beyaz çiçeklerle uyumlu eşofman altı, kalçalarının yukarısında yükseliyordu ve illüstrasyonun üzerinde “Frankie” yazan altın bir isim levhası kolye vardı. Hailey kendi tenini pek göstermese de uzun bacaklarının gömleğinin altından çıkmasına izin verdi.

hailey bieber
Hailey Bieber sahilde. (MEGA)

Hailey zamanının çoğunu hazırlanmakla geçirdi. Kamera için hazırlanırken bir telefon görüşmesi yaparak aynı anda birden fazla görev üstlendi ve esmer bukleleri dev, retro bukle maşalarıyla yukarıdayken geriye doğru hamle yaptı. Şarap kırmızısı kısa, sivri bir manikürle cihazına sıkıca sarıldı. Çekime yarı ilgili bir başlık vererek, “Mutlu Noeller?” ve kırmızı döner telefon emojisi eklendi.

Başka bir çekim, güzelliğin aynadaki bir direğe çarptığını gösterirken, sonraki çekim onun bakışını yukarıdan yakaladı. Son fotoğrafta, Hailey duştan yeni çıkmış görünüyordu. Gitmeye hazır görünüyordu, cildi süper nemliydi ve nemli saçları düzgün bir şekilde kırpılmıştı.

Model bu sezon tamamen tatile girmiş durumda. Kısa süre önce Victoria’s Secret’ın 2022 tatil kampanyası için Noel Baba’dan ilham alan seksi bir iç çamaşırı seti giydi. Hailey, önünde fiyonklar ve kesikler olan kırmızı ipek bir tulum içinde tam bir şölen gibi görünüyordu. Ayrıca koca bile yapacakmış gibi görünen saf pembe bir görünüm giymişti. Justin Bieber kızarmak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/15/hailey-bieber-oversized-bikini-shirt-hair-makeup-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir