Hailey Bieber, Oscar Partisi İçin Sırtı Açık Mini Elbiseli Deniz Kızını Kanalize Etti – Hollywood Life


hailey bieber


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

hailey bieber26, hayranlarına iki yeni muhteşem ziyafet çekti instagram Salı günü kendi fotoğrafları. Model, deniz mavisi ve gümüş tüylü sırtı açık mini elbisesiyle ciddi denizkızı havası verdi. anlık görüntülerve arkadan bağlanan siyah topuklu ayakkabılar eklendi. Beyaz bir koltukta kendinden emin bir şekilde poz verirken, çene hizasındaki saçlarını aşağıda toplamış ve görünümüne uyumlu küpeler eklemişti.

Hailey gönderiye “ve 🐟🐟🐟’den sonra” açıklamasını yaptı. Yorumlar kısmında takipçilerinden çok sayıda iltifat aldı. Birçoğu, fotoğraflara olan sevgilerini belirtmek için kırmızı kalp emojileri ekledi ve diğerleri, “Seni seviyorum Hailey” yazdı.

hailey bieber
Hailey bir kırmızı halı etkinliğinde. (Broadimage/Shutterstock)

Hailey, denizkızından ilham alan en son fotoğraflarıyla hayran bırakmadan önce, PFO (patent foramen ovale) teşhisine yol açan mini felç geçirmesinin birinci yıl dönümünden bahseden bir gönderi paylaşarak manşetlere girdi. onun hayatı. “PFO teşhisime yol açan mini felç geçirmemin üzerinden 1 yıl geçtiğine inanamıyorum” diye yazdı. “Hayat değiştiren böyle bir olayın 1. yılı olduğu göz önüne alındığında, PFO hakkında öğrendiğim tüm bilgileri ve bağış yapmak için kaynakları paylaşmak istedim.”

Hailey, “doğumdan sonra kapanmayan kalpte bir delik” olan PFO teşhisini açıklamaya devam etti. Mayo Kliniği, gönderide yer alan 12 dakikalık videoda. Mini vuruş sırasında kolunun uyuştuğunu ve bunun kendisinin ve kocasının ölmesine neden olduğunu açıkladı. Justin Bieber sonunda 911’i aradı. Doktorları PFO’yu kapattı ve o zamandan beri tamamen iyileşti.

hailey bieber
Hailey, halka açık bir görünüm sırasında harika görünüyor. (Priscilla Grant/Everett Koleksiyonu)

“Hissettiğim en büyük şey, her şeyi çözebildiğimiz, işi kapatabildiğimiz ve bu gerçekten korkutucu durumdan kurtulup hayatımı yaşayabileceğim için gerçekten rahatlamış hissediyorum.” dedi.

Yıldönümü gönderisinden önce Hailey, mini felç ve PFO teşhisinin ruh sağlığını nasıl etkilediğini anlattı. “Sonrasında çok fazla endişe ile mücadele ettim,” dedi bir röportaj sırasında Vogue ile Geçiş dijital ses dosyası. “Biraz TSSB ile mücadele ettim [Post Traumatic Stress Disorder] tıpkı belki bir daha olacağı korkusu gibi. Sanki bir daha asla bunu yaşamak istemiyorum gibi bir duyguydu. Demek istediğim, hayal edebileceğiniz her şekilde çok korkunç, çok sarsıcı, çok rahatsız ediciydi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/hailey-bieber-mermaid-mini-dress-oscars-party-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir