Hailey Bieber Muhteşem Makyajsız Selfie Paylaştı: Fotoğraf – Hollywood Life


Hailey Bieber az önce makyajsız muhteşem bir özçekim yayınladı ve birkaç şeyin serbest kalmasına izin verdi [but censored!] yeni fotoğrafta.

Hailey Bieber kocasını destekleyen eğlenceli bir geceden sonra kendine biraz zaman ayırıyor, Justin Bieber, geçtiğimiz Pazar günü Grammy’de! 25 yaşındaki, Çarşamba günü, makyajsız bir selfie ile çarpıcı görünüşünü gösterdiği bir hikaye de dahil olmak üzere birkaç Instagram hikayesi yayınladı. Hailey, salon görünümü için kestane rengi kahverengi buklelerini geri çekti ve ayrıca ince kumaşlı beyaz bir tişört giyerek Instagram’ın topluluk kurallarına uymak için göğsünün bölümlerini iki hareketli kelebekle sansürlemesine neden oldu.

Taze yüzlü selfie, Hailey’nin 2022 Grammy Ödülleri’nde sevgilisini desteklemek için dökümlü bir sütun elbise giydikten sonra gelen son hamilelik söylentilerini ele almasından sonra geldi. Model, hayranlarının 3 Nisan’daki Ödüller’de giydiği beyaz kolsuz elbisenin altında bir bebek yumruğunu görebileceğine dair düşüncelerini internette paylaşmasının ardından bir sosyal medya yorumunda hamile olduğunu yalanladı. Fırında topuz olmadığını doğruladı ve onlara da sordu. onu “yalnız bırakmak” için spekülasyon yapıyor.

Modelin Instagram’da müziğin en büyük gecesinden bazı fotoğraflarını paylaşmasının ardından dedikodular yalanlandı. Bazıları onun ve 28 yaşındaki Justin’in birlikte rahatlarken pozlarını içeriyordu, diğerleri ise onun akıcı moda seçimiyle solo pozunu gösterdi. Güzel ayrıca saçlarını geri çekti ve görünümle birlikte bazı teller gevşek kaldı ve farklı uzunluklarda birkaç kolye ile donatıldı.

Justin Bieber,Hailey Bieber
Justin ve Hailey Bieber, 2022 Grammy Ödülleri’ne (David Fisher/Shutterstock) katılıyor.

Çiftin Grammy’deki gecesi hamilelik söylentilerini ateşledikleri tek zaman değildi. 2021 Met Gala’da hayranlar ayrıca Hailey’nin siyah kolsuz bir elbise giymesini bekleyip beklemediğini merak etti ve Justin fotoğraflar için poz verirken elini karnına koydu. Spekülasyondan bağımsız olarak, Hailey daha önce kendisinin ve “Bebek” şarkıcısının büyük olasılıkla yıl içinde bir çocuğu kabul etmeyeceklerini açıklamıştı.

“Bu yıl kesinlikle çocuk yok; bu biraz telaşlı olur sanırım,” dedi WSJ Dergisi Şubat ayında
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/hailey-baldwin-makeup-free-selfie-photo/

Yorum yapın