Hailey Bieber Londra’da Justin Bieber ile Gümüş Elbise Giydi: Fotoğraflar – Hollywood Life


hailey bieber


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Haberler ve Medya / BACKGRID’i tıklayın

Her kıtada muhteşem. Modeli hailey bieber, 26, 17 Mayıs Çarşamba günü kocasıyla Londra’ya adım attı ve gümüş pullu straplez kılıflı bir elbise içinde her açıdan stil ikonu görünüyordu. Sarışın güzel, uyumlu gri topuklu ayakkabılar, gümüş küpeler ve siyah bir el çantası taktı ve kısa, açık kahverengi saçlarını gevşek dalgalar halinde giydi. Onun kocası Justin Bieber yeşil bir kapüşonlu üst, siyah deri ceket ve taba rengi Nike top şapka ile katmanlı beyaz bir gömlek ile bir çift büyük kahverengi pantolon seçti. Chiltern Firehouse’daki randevu gecesi için süper rahat görünümünü bir çift spor ayakkabıyla tamamladı.

hailey bieber
Hailey, 17 Mayıs 2023’te Londra’da Justin’le akşam yemeğine çıkıyor. (Haberler ve Medya / BACKGRID’i tıklayın)

Buna göre Günlük mail, aktörün kızı Stephen Baldwin ve yeğeni Alec Baldwin Birleşik Krallık’ta Rhode Beauty serisini orada piyasaya sürüyor. Onu içinde Instagram hikayeleri Aynı gün Tiffany & Co modeli, markasını tanıtırken elbisenin daha fazla fotoğrafını paylaştı.

Görünüşe göre Hailey’nin her zaman kusursuz görünmesinin bir nedeni var. “O kadar çok fotoğraf çekiyorum ki bazen üzerimde baskı varmış gibi hissediyorum” dedi. Harper’s Bazaar 2022’de. “Sadece kot pantolon ve tişört giyiyor olsam bile, harika bir kot pantolon ve harika bir tişört olmasını istiyorum!”

Ayrıca, son teknoloji görünümünün yeni görünümler denemeye istekli olmasından kaynaklandığını da kabul etti. Dergiye “Hiçbir şeyi denemekten asla korkmam” dedi ve tarzının “birkaç ayda bir geliştiğini” ekledi. “Bence bu, hareketli bir evrim olduğunu gösteriyor. [in my style]. Sadece büyümeye devam ediyor. Hayatın her alanında böyle olmak istiyorum.”

hailey bieber
Haberler ve Medya / BACKGRID’e tıklayın

Ve evet, Çarşamba günü dışarı çıkarken sergilenen mükemmel “randevu gecesi” görünümü için gerçek bir formülü var. “Belki daha süslü bir restorana ya da daha süslü bir akşam yemeğine gidecek olsaydım, biraz daha giyinebilirdim” dedi. Modaya uygun 2021 yılında.

Ama çok daha önemli, diye açıkladı, kişinin nasıl hissettiği. “Bence seni en güzel ve rahat hissettiren şey, bir randevu gecesinde gidilecek en iyi şey çünkü o zaman kendin gibi hissedebilir ve kendin olabilirsin,” dedi. “Biriyle çıkarken, evliyken, nişanlıyken ya da her neyse, en iyi şey bu.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/hailey-bieber-strapless-silver-dress-justin-bieber-london-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir